SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Terör Operasyonun da Adres

Türk Silahlı kuvvetleri başlamış olduğu terör operasyonlarına hız kesmeden devam ediyor. Yapılan yeni operasyonun adresi Diyarbakır ve Bitlis oldu.

Terör Operasyonun da Adres
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Mart 2017 - 10:54 'de eklendi ve 282 kez görüntülendi.

Diyarbakır ve Bitlis de yapılan terör operasyonların da düzenlenen harekat ve plan kapsamında çok sayıda terör örgütü mensubu inlerinden alındı. Türk Silahlı Kuvvetleri aynı zamanda yapılan operasyonların sadece il merkezi veya ilçe merkezli olmadığını buna mukabil arazi şartlarında da operasyonların sürdüğünü  belirtti.Türk Silahlı Kuvvetleri hız kesmeden devam ettiği terör operasyonlarında yeni bir gelişme ile karşımıza çıktı.  Diyarbakır Ve Bitlis olmak üzere birçok yerde operasyon başlatan TSK aynı zamanda dün Diyarbakır ve Bitlis’te yaptığı operasyon kapsamın 9 teröristi etkisiz hale getirildiğini ve aynı zaman da 3 terör örgütü mensubunun da canlı olarak yakalandığını belirtti. Bitlis Jandarma Bölge komutanlığına bağlı timler tarafından 25 Şubat tarihin de başlatılan operasyonlar hız kesmeden devam etmekte.  Yapılan operasyon kapsamın da ise toplam da 9 terör örgütü mensubu öldürüldü. 3 tane ise canlı olarak ele geçirildi.

Kar kalınlığını yaklaşık olarak 2 metre olduğu Bitlis’te terör operasyonlarının devam edeceği ve buna bağlı olarak hayat zarlarının ve arazi koşullarının zor olması da dinlenmeyerek terör örgütü PKK üzerine daha birçok operasyon yapılacağı ve bu operasyonların sürekli olarak devam edeceği açıklandı. Bitlis ve Diyarbakır olmak üzere daha birçok ilde terör operasyonları yapılmaktadır.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı