SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Teröre Kıskıvrak Operasyonlar

OHAL kapsamında güvenlik güçleri her gün yen bir operasyona imza atarken bu sefer haber Tunceli’den geldi. Tunceli de güvenlik güçlerinin yapmış oldukları terör örgütü operasyonu uzun süreli bir takip aşamasından sonra net bir fayda ve sonuç ile bitirildi. Emniyet güçlerinin yapmış oldukalrı açıklamaya göre uzun süreli takipler sonucunda kesin ve net operasyonlar ile birlikte terör Türkiye’den temizlenecek dendi.

Teröre Kıskıvrak Operasyonlar
Bu haber Toprak Çınar tarafından 26 Ocak 2017 - 11:00 'de eklendi ve 375 kez görüntülendi.

Tunceli de güvenlik ve emniyet güçleri yine bir terör operasyonuna imza attı. Tunceli de yapılan operasyon sonrasında ele geçirilen çok sayıda madde ise hayran bıraktı. Emniyet güçlerinin uzun süreli takipler sonucu yapmış olduğu operasyonlar net bir sonuç verirken bu kez emniyet güçleri de ele geçirdikleri maddelerden şaşkınlıklarını gizleyemedi. Bu operasyonda 350 – 400 kilo gram amonyum nitrat ile birlikte çok sayıda tıbbi ve yaşamsal madde ele geçirildi. Valilik tarafından yapılan açıklamaya göre ise Tunceli ve diğer tüm yurt illerinde Terör örgütlerine karşılık operasyonların kararlı ve istikrarlı bir şekilde yürütülerek en kısa zaman ve en güzel sonuç ile Türkiye’nin terörden temizlenmesi için çalışmalar devam ediyor.

Tunceli İl jandarma Komutanlığınca Nazımiye ilçesinde bugün gerçekleştirilen Şehit Jandarma Uzman Çavuş Serdar Yıldırım -45 kodlu operasyonda ele geçirilen 350 -400 kilo gram amonyum nitrat ile birlikte tıbbi malzeme ve yaşamsal malzeme ele geçirildi. Emniyet güçleri aynı zaman bu tip operasyonların devam edeceğini bildirdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı