SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

TÜSİAD Hollanda Açıklaması Yaptı

Türkiye Sanayici İş Adamları Derneği Türkiye ile Hollanda arasında yaşana kriz ile ilgili olarak açıklama da bulundu. TÜSİAD tarafından yapılan açıklama da ise genel başkan tarafından şu sözler kullanıldı.

TÜSİAD Hollanda Açıklaması Yaptı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 12 Mart 2017 - 11:11 'de eklendi ve 974 kez görüntülendi.

Hollanda tarafından yapılan bu yanlış uygulama ve kararın bir an önce kaldırılması gerekiyor Hollanda bu karar ile yanlış bir adım attı. Fakat bunun faturası her iki ülke içinde Sanayi tarafından değil de diplomasi olarak kesilmelidir ifadelerini kullandı.Türkiye Sanayici ve İş Adamları derneği tarafından yapılan bu açıklama ise Hollanda hükümetine adeta bir tepki olarak yapıldı. Hollanda tarafından alınan bu kararın kesinlikle dünyada bir öreği yok diyemeyeceğiz çünkü daha üzerinde zaman geçmedi ki aynı hareketi Almanya hükümetinin de yaptığını görüyoruz. Bu nasıl bir diplomasi anlayışıdır anlamış değiliz. Herhangi bir ülkenin Konsolosluğu o ülkeye ait bir toprak demektir. Üstelik bu konsolosluğa girmek isteyen ise Türkiye Cumhuriyeti Bakanlarından biridir buna nasıl izin verilmez anlamış değiliz ifadelerine yer verdi.

TÜSİAD tarafından yapılan açıklama da ise gerek Cumhurbaşkanı ve Gerek ise diğer bakanlar ve milletvekillerimiz tarafından yapılan açıklamalara göre biz TÜSİAD olarak şunu söylemek istiyoruz ki bu yapılan diplomasi ve demokrasi dışı hareketin diplomasi ile karşılığı verilmelidir. Sanayi ve iş dünyası ile kesinlikle karşılığı verilmemelidir aksi takdirde biz de Türkiye olarak buna karşılık vereceğiz ifadelerini kullandı.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA