SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ukrayna’dan Tam 1 Milyon Tanenin Üstünde Turist Beklenmekte

ATSO’nun Başkanı görevinde bulunan Davut Çetin, Ukrayna’dan gelecek olan turist sayısının bu sene katlanacak olduğunu düşündüğünü belirtip; ”Ukrayna pazarı bu sene içerisinde 1 milyonu da zorlayabilir, hatta son gelişmeler sayesinde pasaportsuz giriş ile 1 milyon tanenin de üstüne çıkabilir diye düşünüyorum.” ifadelerine yer verdi..

Ukrayna’dan Tam 1 Milyon Tanenin Üstünde Turist Beklenmekte
Bu haber Vedat Soylu tarafından 03 Mart 2017 - 16:30 'de eklendi ve 316 kez görüntülendi.

Bir grup ekonomi muhabiri ile bir araya gelmiş olan ATSO Başkanı görevindeki Çetin, turizm ile tarım ihracatına yönelik çeşitli değerlendirmeler yaptı.Turizm içerisinde Rusya pazarının şu zamanlarda çok iyi gitmekte olduğunu, erken rezervasyon sayıları içerisinde ise çok ciddi bir yükselme bulunduğunu kaydeden Çetin, sektörü etkileyebilecek bir olumsuzluk yaşanmaz ise Rusya’dan Antalya iline bu sene 3 milyonun üstünde bir turist gelecek olduğunu da vurguladı.

İsrail’den gelmiş olan turist sayısının geçtiğimiz sene 280.000 kişinin civarında olduğunu da anlatan Çetin, bu yıl ise İsrail’den 350 ila 400.000 tane turistin gelmesi amacı ile çalışacak olduklarını bildirdi. Ukrayna’dan ise 2016 senesi içerisinde yaklaşık olarak 572.000 tane turist geldiğini yeniden anımsatan Çetin devamında ise; ”Ukrayna’dan gelecek turist sayısı bu sene içerisinde ikiye katlayabilir. Ukrayna’nın pazarı bu sene içerisinde 1 milyonu bile zorlayabilir, hatta son gelişmelerle pasaportsuz giriş ile birlikte 1 milyonun da üstüne çıkabilir şeklinde düşünüyorum.” ifadeleri ile konuşmasına devam etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı