SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu’na Protesto!

Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ ve MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, ülkücü oldukları öne sürülen bir grup tarafından protesto edildi.

Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu’na Protesto!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 08 Mart 2017 - 21:43 'de eklendi ve 329 kez görüntülendi.

Mersin’in Silifke ilçesinde referandum öncesi ‘hayır’ kampanyası için gelen ve belediyeye ait salonda vatandaşlara hitap etmek isteyen Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ ve MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, ülkücü oldukları öne sürülen bir grup tarafından protesto edildi. Grup, salondaki sandalye ve masaları devirirken milletvekilleri Özdağ ve Halaçoğlu, güvenlik önlemi için salondan çıkarıldı.Bağımsız milletvekili Ümit Özdağ ile MHP milletvekili Yusuf Halaçoğlu Mersin’in Silifke ilçesindeki bir düğün salonunda konuşma yapmak üzere bekledikleri sırada salon bir grup tarafından basıldı. “Hareketin lideri Devlet Bahçeli” sloganları atan grup, sahnedeki masa ve sandalyeleri dağıtırken, bir kişi ise kürsüdeki mikrofonu ele geçirerek, “Yaptığınız bu hareketi açıklayın bize?” diye bağırdı. Grup partili ve güvenlik görevlileri tarafından salondan yaka paça çıkartıldıktan sonra toplantı devam etti. Özdağ ve Halaçoğlu yaşananları oturdukları koltuklardan izledi.

Gaziantep Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ ve MHP Kayseri Milletvekili Yusuf Halaçoğlu, Silifke’de ülkücü bir grubun salonun altını üstüne getirdiği olayların sakinleşmesinin ardından konuşma yaptı.Saldırıya uğrayan isimlerden Yusuf Halaçoğlu  yaptığı açıklamada “Bizim böyle hareketlerle yılacağımızı sanıyorlarsa yanılıyorlar. Biz bir kişinin iktidarı için yola çıkmadık. Türkiye Cumhuriyeti’nin parlementer sistemi ve değerlerinin devamı için yola çıktık” dedi. Halaçoğlu “Bu Anayasa’yı savunmak suç mu” diye sordu ve “Bu Anayasa’yı korumak için namusumuz ve şerefimiz üzerine yemin ettik” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA