SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

WhatsApp’da Tepki Çeken Güncelleme!

Popüler mobil uygulama Whatsapp’a dün yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme ile birlikte Whatsapp’a da hikayeler özelliği eklendi.

WhatsApp’da Tepki Çeken Güncelleme!
Bu haber Arda Barış Yıldız tarafından 24 Şubat 2017 - 20:48 'de eklendi ve 520 kez görüntülendi.

Popüler mobil uygulama Whatsapp’a dün yeni bir güncelleme geldi. Güncelleme ile birlikte Whatsapp’a da hikayeler özelliği eklendi. Ancak gelen güncelleme ile durum ve kişiler sekmelerinin yerleri değişti.Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’in yeni güncellemesi beklenmedik derecede büyük tepkilere neden oldu. Sosyal medyada on binlerce kişi tweet atarak WhatsApp’a tepki gösterdi. Tepkilerin merkezinde kaldırılan kişiler sekmesi ve 24 saatte silinen durum var. Kullanıclar firmayı Snapchat’i taklit etmekle suçluyor.

WhatsApp Durum güncellendi. Favoriler/Kişiler sekmesi artık Durum Sekmesi oldu. WhatsApp kolaylıkla telefonunuzun adres defterindeki kişilerden hangilerinin WhatsApp kullandığını belirleyebilmektedir. Yeni sohbet yaratmak için simgeye bastığınızda kişilerinizin bir listesini göreceksiniz. Favoriler/Kişiler sekmesini geri getirmek mümkün değildir.

Whatsapp’ın son güncel sürümüyle tüm kullanıcılara sunulan Hikayeler özelliği de Instagram’da olduğu gibi kullanıcıların 24 saat süresince fotoğraf ve video görüntülerini Whatsapp üzerinden arkadaş listesine paylaşabilmelerine olanak veriyor. Ancak bu durum pek çok kullanıcının yoğun eleştirisine hedef olmuş durumda.Öte yandan bildiğimiz üzere Facebook, bünyesinde olan tüm sosyal medya platformlarına Snapchat özellikleri getiriyor. Instagram’daki hikayeler özelliği ve WhatsApp’ın yeni durum özelliği birebir Snapchat mantığında yapılan yenilikler. Facebook’un benzer özelliği Messenger’da da kullanacağı tahmin ediliyor.Yani ilerki zamanlarda aynı olayı Messengerde’da görebiliriz.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı