SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Yangın Korkuttu

Antalya’nın Alanya ilçesinde meydana gelen bu yangın herkesi korkuttu. Alanya Da meydana gelen bu kaza da ise herkes korktu. Dört katlı bir binanın ikinci katında meydana gelen yangında herkes korkarken ilçede dahi bir panik oluştu.

Yangın Korkuttu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 31 Ocak 2017 - 13:52 'de eklendi ve 344 kez görüntülendi.

Gece saatlerinde çıkan bu yangın sadece apartman sakinlerinin değil herkesin hatta ilçe de bulunan herkesin bir panik olmasına sebep oldu.
Antalya’nın Alanya ilçesin de meydan gelen ve dün gece saatlerinde sadece apartman sakinlerinin değil tüm ilçenin panik olmasına sebep olmasına sebep olan bu elim yangın dört katlı bir apartmanın hemen ikinci katında çıkınca olaya daha da bir paniğe sebep oldu. Olay yerin de apartman, sakinleri hemen apartmanı boşaltmasına rağmen panik fazla idi. Kızlarpınarı mahallesi Spor Caddesi üzerinde Türkeş Apartmanın da meydana gelen yangın hemen apartmanın ikinci katında gerçekleşti.
Dairenin sahibi Şefika Dokumacıya ait ikinci katta ki dairede duman çıkmaya başlayınca komşular derhal itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekiplerinin olay yerine gelmesi bir şey değiştirmedi. Buna bağlı olarak hemen Antalya belediyesi itfaiye ekipleri de olaya destek vermek amacı ile 2 araç ile birlikte olay yerine geldi. Fakat yangının kontrol altına alınması uzun bir çalışma sonucu oldu. Edinilen bilgilere göre komşuların duman çıktığını fark ederek hemen itfaiye ekiplerine haber vermesi ve apartmanın kontrollü bir şekilde boşaltılması olası faciayı önledi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA