SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yaşlı Bir Kadının Boynunda Bulunan Kolyesini Çaldılar

Adana ili içerisinde boynunda bulunan kolyesini kapkaççıya kaptırmış olan yaşlı kadın; ”Sokak içerisinde rahat bir şekilde yürüyemeyecek miyiz, artık ne günlere kaldık böyle” deyip gözyaşlarını tutamadı.

Yaşlı Bir Kadının Boynunda Bulunan Kolyesini Çaldılar
Bu haber Vedat Soylu tarafından 23 Şubat 2017 - 15:00 'de eklendi ve 488 kez görüntülendi.

Adana ili içerisinde boynunda bulunan kolyesini kapkaççıya kaptırmış olan yaşlı kadın; ”Sokak içerisinde rahat bir şekilde yürüyemeyecek miyiz, artık ne günlere kaldık böyle” deyip gözyaşlarını tutamadı.Adana ili içinde yaşanmış olan olayla alakalı edinilen özel bilgilere göre, Seyhan ilçesinde yer alan Emek Mahallesi’nde gerçekleşen bu olayda, marketten evine dönmekte bulunan Selma Esen’in (58) yanına yaklaşmış olan 1 kişi, yaşlı kadının boynunda yer alan altın kolyeyi alarak kaçtı. Kapkaççı sonrasında ise köşenin başında kendisini beklemekte olan motosikletli arkadaşıyla olay yerinden hızlıca kaçtı. Kapkaça uğramış olan Selma Esen ise çığlık atarak yardım istedikten sonra çevrede bulunan vatandaşlar hemen polisi aradı. Olay yerine hızlıca gelmiş olan ekipler yaşlı kadın ile görüşerek kapkaççının eşkalini öğrendi. Olayın şokunu üstünden atamamış olan yaşlı kadın ise gözyaşlarını hiç bir şekilde tutamadı.

Selma Esen, yürüdüğü esnada yanında bulunan ve de telefonda konuşmakta olan bir kişinin boynundan altın kolyeyi alarak kaçmaya başladığını ve kendisinin de fazlasıyla korktuğunu anlattı. Sokağın ortasında bu türde olayların yaşanmasına tepki göstermiş olan yaşlı kadın sonrasında ise; ”Sokaktayken rahat bir şekilde yürüyemeyecek miyiz, artık ne günlere kaldık böyle. Bu hırsızlık yapanlarında Allah belasını versin” ifadelerine yer verdi. Polis ekipleri, eşkali belirlenmiş olan zanlıyı yakalamak amacıyla özel bir çalışmayı başlattı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı