SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yaşlı Kadın Boğularak Öldürülmüş Olarak Bulundu

Ankara’da yaşayan 83 yaşındaki Döndü Kekeç yakınlarının haber alamaması nedeniyle evini çilingir yardımıyla açarak içeri giren polisleri şok eden ölümü ile yakınlarını yasa boğdu.

Yaşlı Kadın Boğularak Öldürülmüş Olarak Bulundu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 29 Ocak 2017 - 12:57 'de eklendi ve 459 kez görüntülendi.

Ankara Kızılcahamam’da yaşayan talihsiz kadının belden aşağısı çıplak el parmakları ve kollarının kırık olarak kanepenin altında boğularak öldürüldüğü saptandı. Yaşlı kadının eşinin uzun yıllar öncesinde öldüğü ve tek evladı olan kızlarının da evlenmesiyle yalnız yaşamaya başladığı belirtildi.Evine balkondan girdiği tahmin edilen kişi ya da kişilerin evin her yerini karıştırdığı çekmecelerin ve dolapların boşaltıldığı belirtildi. Akçay Mahallesinde yaşayan yaşlı kadının yakınlarının Perşembe gününden bu yana haber alamadıkları yakınlarının ölüm haberiyle şoka girdiler. Yaşlı kadının cansız bedeni kanepenin arkasında boğularak öldürüldüğü tespit edilirken cesedin belden aşağısının çıplak olması nedeniyle olayın hırsızlığın yanı sıra tecavüz şüphesi üzerinde durulurken şüphelilerin erkek olabileceği ve olay yeri inceleme ekiplerinin hız kesmeden çalıştığı belirtiliyor.

Yalnız yaşayan yaşlı kadının evindeki eşyaların dağıtılması ve cesedin parmak ve kolunun kırık olması delillerini birleştiren polis ekipleri olayın gasp ve tecavüz şüphesi üzerinde durarak çevredeki güvenlik kameralarının incelemeye alındığını belirtti. Yapılan açıklamaya göre yaşlı kadının kızının evlenmesiyle yalnız yaşamaya başladığı ve sağlık problemleri nedeniyle dışarıya pek çıkmadığı belirtildi. Kaçan suçluları yakalamak için geniş çaplı araştırmalar sürüyor. Yaşlı kadının cesedi adli tıp morgunda delil araştırması için tutuluyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı