SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Yedi Gündür Kayıp

Konya da meydana gelen olayda 21 yaşında ki genç tam olarak yedi gündür kayıp. Ailesinin ihbarı üzerine harekete polis ekipleri ise Konya’nı Cumra ilçesinde bulunan bütün güvenlik kameraları ve mobese görüntü bulabileceği her ne kadar görüntü kayıt edici cihaz var ise hepsini incelemeye aldıklarını belirtti.

Yedi Gündür Kayıp
Bu haber Toprak Çınar tarafından 21 Şubat 2017 - 8:21 'de eklendi ve 396 kez görüntülendi.

Konya’nın Cumra ilçesin yedi gün önce evden Amcama gidiyorum diyerek çıkan 21 yaşında ki genç Salih Demirtaş o günden bu yana kayıp. Olayın 14 şubat günü Konya Cumra ilçesinde meydana geldiği biliniyor. Genç delikanlı iddiaya göre 14 Şubat günü evden Amcama Gidiyorum diyerek çıktı. Salih Demirtaş isimli gencin ise bir internet kafe işlettiği biliniyor. Fakat gece yarısı olduğu halde eve dönmeyen Salih Demirtaş’ın ailesi önce amcasını arayarak gencin orada olup olmadığını öğrenmek istedi. Aranan amca ise genç Salih demirtaş’ın o gün oraya hiç gelmediğini belirtti. bunun üzerine Salih Demirtaş kendi telefonuna da ulaşılamayınca bu sefer polis ekiplerine haber verildi. Polis ekipleri tam gündür durmadan çalışırken henüz Salih Demirtaş hakkında herhangi bir bilgi bulunamadı.
Polis ekipleri Gencin gidebileceği tüm adreslere tek tek baktı fakat herhangi bir bilgi bulunmadı. Bunun üzerine güvenlik kameraları ve mobese kameraları incelenmeye alınınca gencin İstanbul aracına bindiği görüntüler ortaya çıktı. Ağabey ise kardeşinin hayatından şüphelendiklerini herhangi bir kimse sorunun olmadığını gören olursa haber vermesini belirtti.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA