SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yeni Dizi ”Geçmişin İntikamı” Yakında Başlıyor! Konusu ve Oyuncuları

TV ekranlarının sevilen dizilerinden Poyraz Karayel ve Savaşçı gibi dizilerin yapımcılığını üstlenen Limon Film şirketinden ”Geçmişin İntikamı” isimli yeni dizi projesi ekranlara gelmeye hazırlanıyor!

Yeni Dizi ”Geçmişin İntikamı” Yakında Başlıyor! Konusu ve Oyuncuları
Bu haber Ahmet Yaman tarafından 12 Temmuz 2017 - 14:48 'de eklendi ve 1.616 kez görüntülendi.

Yeni sezonda birçok dizi TV ekranlarında yerini alırken Limon Film de boş durmadı. Gelen son dakika haberine göre daha önceden Poyraz Karayel ve Savaşçı gibi reytingi yüksek dizilerin yapımcılığını üstlenen Limon Film şirketi, ”Geçmişin İntikamı” isimli yeni projesini izleyicisi ile buluşturmaya hazırlanıyor.Şantiye senaryo ekibinin senaryosunu kaleme aldığı yeni dizi hakkında henüz detaylı bilgiler paylaşılmasa da, dizi ile Fox TV’nin ilgileneceği haberini aldık. Cast çalışmalarının devam ettiği dizinin önümüzde ki aylarda gösterime gireceğini tahmin ediyoruz.

Geçmişin İntikamı Dizisi Konusu
Geçmiş yıllarda işlemediği bir suçtan dolayı hapise düşen bir kişinin adaletini korumak pahasına verilen mücadeleyi konu edinen dizi daha çok dram içerikli olacak.Geçmişin İntikamı Dizisi Oyuncuları
Dizinin cast çalışmaları devam ettiği için henüz kesinleşmiş bir oyuncusu bulunmamaktadır. İlerleyen zamanlarda dizi hakkında bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı