SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Yeniden Geliyor Aman Dikkat

Yurt tüm her kesiminde olmasa da Çarşamba gününe kadar yer yer ve zaman zaman sağanak yağışlar etkili olacak.

Yeniden Geliyor Aman Dikkat
Bu haber Toprak Çınar tarafından 06 Şubat 2017 - 10:43 'de eklendi ve 348 kez görüntülendi.

Hafta ortasına kadar uzmanların da söylediğine göre yurdun iç ve batı kesimlerinde yer yer sağanak yağışlar etkili olacak. Buna bağlı olarak uzmanlar kesinlikle havanın durumuna aldanıp ince giyinmemenizi öneriyor. Ayrıca belirtelim ki sakın şemsiyenizi almada sokağa adım atmayın. Aniden bastıran yağmur malum kış ayların da sizi bir hastalık ile buluşturmasın.
İç ve batı kesimler de etkili olacak yağışlı hava dikkat edilmesi gerekirken güzel yurdum Türkiye’min doğu kesimlerinde ise bu hafta ortasına havalar gayet açık bir şekilde etkisini gösterecek fakat yerde bulunan kar kalkar mı bilinmez. Ayrıca hafta sonu ise yurdu tamamı ile etkisi altına alacak olan başka bir yağışlı hava bekleniyor. Uzmanların uzun vadeli olarak yaptıkları tahminlere göre hafta sonu yani cumartesi ve Pazar günü ise kar yağışı yoğun bir şekilde etkili olabilir.
Meteoroloji genel müdürlüğünün verdiği bilgilere göre pazartesi ve Salı günü yurdun iç ve batı kesimlerinde yer yer sağanak beklenirken. Aynı zamanda hafta ortasında ege kısmında da yağışlar etkili olacak. Sadece bu değil hafta sonu özellikle Cumartesi ve Pazar günü ise yurdun hemen her yerinde yoğun bir şekilde kar yağışı etkili olmaya devam edecek. Ayrıca henüz kar yağışı tahminin uzun vadeli olduğu da yine belirtilmek gerekiyor.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA