SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yerli Bonnie Yakalandı

İstanbul da bir süredir gasp yapan Nagihan K. Ve Şaban D isimli iki gaspçı yakalandı. Asıl detay ise yakalandıktan sonra zanlı Nagihan K isimli kişinin verdiği ifade kan dondurucu oldu.

Yerli Bonnie Yakalandı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 09 Mart 2017 - 9:32 'de eklendi ve 412 kez görüntülendi.

Bu güne kadar yaklaşık olarak 7 kadının canını yakan bu ikili adeta soygun sırasın kullandıkları yöntem ile Amerikan filmlerini aratmadı.Bir süre önce gasp ve hırsızlık suçundan içeri alına Nagihan K. İsimli kişi  daha 24 yaşında cezaevine girdi. Polisin araştırmaları sonucu ortaya çıkan bilgiler gerçekten şaşırtırken akıllara da durgunluk verdi. Bu kadın gaspçının hayatı 1991 yılında İstanbul Bakırköy de başladı.  Ortaokul ile birlikte eğitim hayatını da sonlandıran Nagihan K. İsimli bu gaspçı kadın ailesi ile birlikte Ankara’ya yerleşti.  Bundan sonra ise asıl detay 2010 yılında Ramazan K isimli biri evlenmesi ve bu evliliğinden bir adet kız çocuğunun olması oldu.  Fakat bu evlilik birkaç yıl sonra resmi olarak son bulmuş olmasa da çif kendi aralarında ayrıldıklarını belirtti. bundan sonra da genç kadın ilk hırsızlık vakasını işledi.

Eşinden ayrıldıktan sonra ilk olarak 2015 yılında bir işyerinden hırsızlık yaptı bunu takip 10 ayda ise 15 ayrı evde hırsızlık yaptı. Cezaevinde tanıştığı Şaban D ile açıkta görüşmek üzere buluşan çift bir daha cezaevine dönmedi. Bu sürede ise motosiklet ile hırsızlık yapan çift ise 3 gün önce yakalandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı