SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Yıldırım Çipras’a Mektupta Ne Yazdı

Türkiye Cumhuriyeti başbakanı Binali Yıldırım Türkiye Cumhuriyeti adına Çipras’a mektup yazdı. Başbakan Binali Yıldırım Gündeme ilişkin değerlendirme ve açıklamalar yapmak üzere medya temsilcileri ile buluşmasında özellikle son günlerde gündem de olan 15 Temmuz da darbe girişimi yapmayan çalışan FETÖ/PDY terör örgütüne mensup olan askerlerin sığındığı Yunanistan konusunda detaylı açıklama da bulundu.

Yıldırım Çipras’a Mektupta Ne Yazdı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 03 Şubat 2017 - 10:54 'de eklendi ve 391 kez görüntülendi.

Başbakan Binali Yıldırım Yunanistan’a kaçan sekiz darbeci askerin geri iade verilmemesine ilişikin olan karara yönelik Yunansitan devlet başkanı Aleksis Çipras’a bir mektup yazdığını belirtti. Mektupta ise Aleksis Çipras’a bu kararın hukuki bir karar olmadığını bu sebeple bu kararın bir kez daha hukuk kanunları içerisinde olmak üzere gözden geçirilmesi gerektiğini ifade ettiğini belirtti. Parti genel merkezin de medya temsilcileri ile bir araya gelen Başbakan Binali Yıldırım aynı zamanda ise bir diğer noktaya dikkat çekti referandum süreci ile çok kısa bir açıklama yapan Binali Yıldrım şunları kaydetti. Eminin bütün partiler kendi kararlarının gerekçelerini tam bir Türkiye Cumhuriyeti partisi olarak açıklamaya çalışacaktır fakat bizim her zaman belirttiğimiz gibi sandık başında buna vatandaşımız karar verecektir dedi.

Başbakan Binali Yıldırım’ın medya temsilcileri yapılan bu konuşma da sorulan darbeci askerlerin durumu ne olacak sorusuna ise Yunanistan devlet başkanı ve hukuk görevlileri eminiz ki bunu bir kez daha hukuk kuralları içinde değerlendirmeye alacaktır dedi.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA