SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yine Duman Can Ve Ölüm

Bursa merkez Osmangazi ilçesinde bu gece sabaha karşı meydan gelen olayda bir kişi ağabeyinin evinde çıkan yangında dumandan zehirlenerek hayatını kaybetti.

Yine Duman Can Ve Ölüm
Bu haber Toprak Çınar tarafından 25 Ocak 2017 - 8:57 'de eklendi ve 338 kez görüntülendi.

Bursa da İrfan Yiğeman isimli şahıs ağabeyini evinde bir odada uyurken çıkan yangından zehirlenerek bu gece saat sabaha karşı 05:00 gibi hayatını kaybetti.
Olay yerinde yapılan ilk incelemelere göre yangın çıkış sebebinin kesin olarak bilinmemesine rağmen elektrikli battaniye olduğu tahmin ediliyor. Yangın Bursa’nı Merkez Osmangazi ilçesinde Ahmetpaşa mahallesi Fahri Korutürk caddesi üzerinde hayatını ikame eden ağabey İbrahim Yiğeman’ın evinde meydana geldi. Yangında hayatını kaybeden İrfan Yiğeman uzun süredir Almanya da yaşarken 75 Yaşında ki abisi İbrahim Yiğeman’ı ziyaret için geldiği belirtildi.
72 yaşında bulunan İrfan Yiğeman bir odada uyumak için bulunduğu sırada kendi kullandığı elektrikli battaniyeden çıkan yangın sonucu hayatını kaybetti. Yangın ilk esnada anlaşılmasa idi evde bulunan diğer kişilerinde hayatını kaybedeceği bir diğer kesin sonuç olarak belirtiliyor. Olay yerine gelen itfaiye polis ve sağlık ekipleri müdahale etmeye çalışsalar da yangın söndürülene kadar içerde bulunan yetmiş iki yaşında ki İrfan Yiğeman isimli şahıs çok fazla bulunan duman sonucu hayatını kaybetti. İtfaiye ekipleri her ne kadar anın da müdahale etmeye çalışmış olsa da İrfan Yiğeman iöerden çıkarıldığında fazla bulunan dumanda aşırı etkilenmiş ve hayatının kaybetmişti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /YeniDizin/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı