SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yine O İsim

Onur Özbizerdik yine yaptı yapacağını. İstanbul da bulunan bir mekana girerek silahı ile birlikte kurşun yağdırdıktan hemen sonra silahını mekana bırakarak kaçan Onur Özbizerdik yakalandığın da ise her defasında ilginç bir şekilde ifade vermeye devam ediyor. 

Yine O İsim
Bu haber Toprak Çınar tarafından 13 Mart 2017 - 6:02 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.

İstanbul Ulusta bulunan bir mekana silahı ile girmeyi başaran Özbizerdik içeride ise silahı ile her yere kurşun yağdırarak silahını bırakıp olay yerinden uzaklaştı.Yeraltı dünyasının ünlü ismi olarak bilinen Dündar Kılıç’ın torunu olan Onur Özbizerdik asla durdurulamıyor. Onur Özbizerdik yaptığı ilk vukuat olmamasına rağmen halen daha vukuatlarına devam ediyor. Dündar Kılıç’tan ise bu durum hakkında herhangi bir açıklama gelmez iken bu Özbizerdik’in ilk işlediği vukuat değil.  İddialara göre ise daha on gün önce işlediği bir vukuat sebebi ile 7.5 yıl hapse mahkum edilen özbizerdik önce ki gece saat 00:30 sularında bir mekandan çıkarken görüntülendi. Mekanın kapısında bulunan vale ile yaptığı konuşmada ise onu bir mekana bırakması gerektiğini ifade etti. Onu Özbizerdik için araç  ayarlayan vale ise Onur Özbizerdik’i istediği mekana götürdü.

Ulusta bir mekanın önüne geldiklerinde ise Özbizerdik araçtan inmeden kapıda bulunan görevliye  Şazi nerede diye sordu daha sonra ise bilmiyorum yanıtını alınca silahı ile beraber mekana ateş etmeye başladı. En sonun da Glock marka silahını olay yerine bırakarak kaçan Özbizerdik daha sonra gözlerden kayboldu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı