SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

YUNANİSTAN TÜRKİYE’Yİ TEHDİT ETTİ!

Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos tehdit içerikli söylemleri ile sınırını zorladı. Kammenos, ”Yunan adasına ayak basacak olanlar, geri dönecekler mi görürüz” sözleri ile Türkiye’ye tehdit savurdu.

YUNANİSTAN TÜRKİYE’Yİ TEHDİT ETTİ!
Bu haber Atakan Akgün tarafından 27 Şubat 2017 - 10:33 'de eklendi ve 345 kez görüntülendi.

Yunanistan’ın Savunma Bakanı Panos Kammenos, ”Yunan adasına ayak basacak olanlar, geri dönecekler mi görürüz” açıklaması yaptı.BAKAN PANOS, ADA İÇİN TÜRKİYE’Yİ TEHDİT ETTİ
Yunanistan’ın Savunma Bakanı Panos Kammenos, yaşanmış olan Kardak krizi hakkında açıklamalarda bulundu. Yunanistan’ın medyasına konuşan Kammenos, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun ”Genelkurmay Başkanı eğer isteseydi Kardak’a çıkardı” açıklamasına istinaden cevaplarda bulundu. Bakan Kammenos, ”Yunan adasına çıkamazlar. Buna da karşı çıkılacaktır. Yunan adasına ayak basacak olanlar, geri dönecekler mi görürüz” diye konuştu.

DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU UYARIDA BULUNMUŞTU
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ”Kardak’a gelsinler, nasıl gideceklerini görelim” diye söylemlerde bulunan Yunanistan Savunma Bakanına uyarısını iletti. Çavuşoğlu ”O şımarık çocuğa da iyi anlatsınlar. Bizim de sabrımızı zorlamasınlar” diye açıklamalarda bulundu.

ÇAVUŞOĞLU SERT ÇIKTI ”BİZİM DE SABRIMIZI ZORLAMASINLAR”
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Yunan makamları tarafından kendisine ”Efendim aslında iyi bir çocuktur, idare” açıklaması geldi. Cevaptan sonra Bakan Çavuşoğlu şu açıklamalarda bulundu:”İyi de nereye dek idare edeceğiz. Almışsınız mecbur bir şekilde koalisyona. Sen idare et de benim de bir sabrım var. Sabrımın da sınırı var. Yani sonsuz sabrım yok. Tamam olgunluk gösteriyoruz ama bazı şeyleri kendi aramızda olduğu için söylemek istemiyorum. Esasen şu anda ki hükümetin de bu şımarık çocuğu, nedir bu? İşimiz gücümüz şımarık çocukları idare mi etmek bizim işimiz? Onları oyalamak mı bizim işimiz? Türk askerinin yeri geldiğinde ne yapabileceğini en iyi onlar bilir. En iyi hükümet bilir. O şımarık çocuğa da iyi anlatsınlar. Bizim de sabrımızı zorlamasınlar.”


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı