SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Yurt Kazasında Yeni Detay

İstanbul da bir yurtta kız öğrenci olan Banu K isimli genç kızın intihar ettiği olayda yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. İstanbul’en en güzide mekanlarından biri olan Ataşehir de ir yurtta kalan ve bir üniversitenin meslek yüksek okulunda 2 sınıf öğrencisi olan Banu K isimli genç kzı yurdun 4 katında ki pencereden atlayarak intihar girişiminde bulundu.

Yurt Kazasında Yeni Detay
Bu haber Toprak Çınar tarafından 18 Şubat 2017 - 14:00 'de eklendi ve 367 kez görüntülendi.

Fakat Banu K isimli genç kız atladığı pencereden ağır yaralı olarak kurtuldu. Olay sonrasında hemen Göztepe eğitim ve araştırma hastanesine kaldırılan Banu K. İsimli genç kız burada yoğun bakım ünitesinde ölüm kalım savaşı vermekte. Fakat Banu K’nın dayısı ve ailesi kızlarının böyle bir şey yapacak her hangi bir sorunlarının olmadığını ve bunan bağlı olarak bunun bir cinayet olduğunu ileri sürdü. Banu isimli genç kızın intihar girişiminde bulunmada birkaç gün önce odasında bulunan diğer kız arkadaşları ile birlikte tartıştıkları fakat olayın sadece söz ile atışma olarak kaldığı bilinmekte.

Banu isimli genç kızın dayısı bu olayın arkasında bir cinayet girişimi bulunmaktadır diyerek Yurt yönetimi ve oda arkadaşı olan iki genç kız hakkında suç duyurusunda bulunduklarını ifade etti. fakat yurt müdürü Banu K. İsimli genç kızın intihar etmeden hemen önce hırsızlık yaptığını ve bunu kendisinin de itiraf ettiğini ailesine haber verileceği söylenince intihar teşebbüsünde bulunduğunu ifade etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı