SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Zeybekçi Almanya da Konuşdu

 Geçtiğimiz günler de anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak konuşma yapılmasına ambargo koyulan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi bu tip durumların her zaman konuşarak aşılacak bir konu olduğunu dile getirdi.

Zeybekçi Almanya da Konuşdu
Bu haber Toprak Çınar tarafından 06 Mart 2017 - 6:48 'de eklendi ve 272 kez görüntülendi.

Buna göre Nihat Zeybekçi aşılan bu konu sonrasın da ise Almanya da Gurbetçi vatandaşlar ile bir araya gelerek konuşma yaptı.Almanya da düzenlenen programda konuşma yapan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi anayasa değişikliği ve referandum süreci ile ilgili olarak yaptığı konuşmaların yanı sıra bu arada Türkiye’nin ekonomik olarak gelişme durumuna da değindi. Nihat Zeybekçi bundan 14 yıl önce baktığınızda Türkiye’nin ekonomik olarak durumu ne idi. Şimdi dönüp baktığınızda ise arada oluşan farkı görmeniz çok rahat bir eşkilde açık halde bulunuyor. Nihat Zeybekçi anayasa değişikliği ile ilgili olarak bu kesinlikle bir parti veya şahıs meselesi değildir. Bu sadece milli irade ve milli bütün olmak için girilen bir yoldur. Bu sebep ile sizlere çok büyük iş düşmektedir.

Nihat Zeybekçi Almanya da buluştuğu gurbetçi vatandaşlara düşen bu büyük işin ise 16 Nisan sabahı sandık başına giderek kendileri için ne iyi ise onu yapmaları olduğunu belirtirken aynı zamanda zaten ne yapacağınızı biliyor olmalısınız diyerek de evet mesajı verdi. Bu şekilde yapılan konuşma sonrasında ise Nihat Zeybekçi Alman devlet adamları ile görüştü.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı