SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Tipleri

Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Tipleri
Bu haber Yağmur Yılmaz tarafından 21 Şubat 2017 - 15:09 'de eklendi ve 1.424 kez görüntülendi.

Erkeklerin etkilendiği kadın tipi nasıldır? Kadınların hangi hareketleri ve tavırları ilgi çeker? İlk buluşmalar da kadınların özenerek hazırlanması erkeklerin hoşuna gider mi? Erkekler için doğallık önemli mi? Bunun gibi birçok sorunun cevabını merak ediyorsanız işte tam da bu yazının içerisinde göreceksiniz.1. Dudak Parlatıcıları: Erkekler dudak parlatıcıların görünümünden dolayı ne kadar şikayet etseler de aslında hoşlarına gider. Nedenini merak mı ediyorsunuz? Çünkü parlatıcıların ıslak görünümü erkekleri etkiler.

2. Bakım: Erkekler bakım için yaptığımız harcamaları ne kadar gereksiz görseler de bir o kadar da hoşlarına gidiyor. Çünkü kadınların bakımlı olması erkekler için önemli faktör.

3. Doğallık: Evet erkekler bakımı severler ama abartılısından asla hoşlanmazlar. Abartılı makyaj ve saçlar erkekler için iticidir. Makyajınız ve saçınız ne kadar doğal olursa o kadar etkileyicilik artar.4. İlgi: Erkekler ne kadar ilgi istemeyiz deseler de aslında öyle değildir. Kendileri ile ilgilenmemizi, hastayken yanından ayrılmamızı hiç istemezler. Erkekleri dinleyen kadınları da bayılırlar.

5. Sürprizler: Aslında biz kadınlar kadar erkekler de sürprizlere bayılırlar. Sürprizler karşısında kadınların yüzünde beliren çocuksu tebessümler ve gözlerinin parıldaması erkekler için vazgeçilmezdir ve o mutluluğu görmek için de erkeklerin yapmayacağı v etkilemenin klasik kuralı midesinden geçmesidir. Ayrıca yaptığınız yemeği bir erkeğe kendi ellerinizle yedirseniz mutlulukları yine artacaktır.

6. Konuşma: Erkekler sorunlarını dinleyen, rahatça her şeylerini paylaşabilen kadınlardan her zaman etkilenirler. Çünkü erkekler kendini o kadının yanında rahat hissettiği için sorunlarını anlatıyordur.

7. Çocuk: Erkekler çocuk seven kadınlardan hoşlanırlar.8. Saygı: Erkeklerin arkadaşlarının yanında küçük düşürecek şakalar veya sözler söylersiniz bunu erkek saygısızlık olarak algılar ve sizden uzaklaşır. Erkekleri arkadaşlarının yanında pohpohlayın ve etkileyin.

9. Zeki ve Kendine Güvenen Kadın: Bir kadın zeki ve kendi ayaklarının üzerinde duruyorsa işte bu kadına asla hayır diyemezler.

10. Dürüstlük ve Güven: Bir erkeğe ne kadar dürüst olursanız ve ona ne kadar çok güvendiğinizi gösterirseniz o erkek sizden etkilenecektir.

11. Espri: Bir erkek ne kadar kötü espri yaparsa yapsın daima yanında gülün. Çünkü kendini rahat hissedecektir.12. Aşk: Her erkek aşkı arar. Kendisine sadık, tutkulu, güvenilir, güzel, çekici, şefkatli, merhametli ve en önemlisi de kendisine aşık bir kadın bulduklarında mutluluğu bulmuş olurlar.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı