SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Kadınlar Gününde Taciz Skandalı

Ankara da özel bir hastanede sağlık personeli olarak çalışan bir kadına metro içerisin de taciz de bulunuldu. Hem de bu olay 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde meydana geldi.

Kadınlar Gününde Taciz Skandalı
Bu haber Toprak Çınar tarafından 10 Mart 2017 - 10:55 'de eklendi ve 1.116 kez görüntülendi.

Kadınlar günü etkinliklerini yapıldığı sırada 8 Mart Dünya Kadınlar günün de özel bir hastanede hemşire olarak çalışan bir kadın metro içerisinde yer değiştirmek isterken tacize uğradı.
Ankara da özel bir klinikte hemşire olarak çalışan N.A isimli genç kadın önce ki gün sabah saatlerinde işe gitmek üzere evinden çıktı. N.A her zaman olduğu gibi iş yerine gitmek için kullandığı metro durağına gelerek burada saati bekledi. Saati geldiğin de ise gelen Metro ile seyahat etmeye başlayan N.A isimli kadın metro içerisin de yer değiştirmek isterken tacize uğradı. Bu olaydan kurtulmaya çalışan genç kadının kurtulamaması ve etrfatakiler tarafından dikkat çekmesi ile birlikte olaya müdahale eden ise metro da bulunan bir sivil polis oldu. Araçta yer olmadığı için ayakta yolculuk yapan N.A isimli bu kadın aslında birkaç durak iyi gidiyordu. Fakat birkaç durak sonra kendisini taciz eden Ö.Y isimli kişi araca bindi.
Ö.Y isimli kişinin araca binmesi ile birlikte herşey daha da karışık oldu. Ö.Y önce normal bir şekilde yolculuk ederken bu sefer gözüne kestirdiği N.A isimli kadını taciz etmeye başladı. Bunu fark eden bir sivil polis ise olaya müdahale etti.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı