SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Meghan Markle gelinliğinin neredeyse aynısını giydi!

Meghan Markle gelinliğinin neredeyse aynısını giydi!
Bu haber Alper tarafından 11 Temmuz 2018 - 9:30 'de eklendi ve 221 kez görüntülendi.


Kate Middleton ve Prens William ile Meghan Markle ve Prens Harry, Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin (RAF) 100’üncü yılı etkinliklerinde boy gösterdi. Düşes’lerin kıyafet tercihleri yakın mercek altına alınırken, Meghan Markle’ın gelinliğine benzer bir elbise giymesi dikkat çekti

Kate Middleton üçüncü çocuğu Prens Louis’in vaftiz töreninin üzerinden çok uzun süre geçmeden Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin (RAF) 100’üncü yılı etkinliklerinde Kate Middleton ve Prens William ile Meghan Markle ve Prens Harry bir araya geldi. 
Krallığın savaş kahramanlarının anıldığı etkinlikte Kraliçe Elizabeth, Buckingham Sarayı’nın bahçesinde bir konuşma gerçekleştirdi. 
Meghan Markle ve Kraliçe Elizabeth Buckingham Sarayı balkonunda hava gösterisini yan yana izledi.
Savaş uçaklarının gösteri yaptığı anmada gözler iki düşesin üzerindeydi. Yeni Düşes Meghan Markle ile Dior imzalı lacivert elbisesiyle etkinliğin dikkat çeken ismi oldu. 
Sussex Düşesi’nin gelinliğiyle aynı model bir elbise tercih etmesi ise sosyal medyada çok konuşuldu. Markle, düğününde Givenchy imzalı bir elbise tercih etmişti. Gelinlikle lacivert elbisenin kumaş cinsi neredeyse aynı! Ayrıca iki kıyafet de kayık yaka ve uzun kollu. 
Elbise ile gelinliğin arasında renk, etek kesimi ve boy farkı bulunuyor.
BROŞUYLA ÖN PLANA ÇIKTIOğlu Prens Louis’in vaftiz töreninin hemen ardından Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin etkinliklerine katılan Cambridge Düşesi, kıyafetindeki broşla ön plandaydı. 
Kate Middleton kıyafet seçimini yine Alexander McQueen’den yana kullandı. Düşes bebek mavisi elbisesini pırlanta ve yakuttan oluşan broşla tamamladı. 
Düşes’in yorgunluğu ise göz altlarındaki şişkinliklerden belli oluyordu. 


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı