SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Serinleyerek Zayıflamaya Ne Dersiniz?

Serinleyerek Zayıflamaya Ne Dersiniz?
Bu haber Ahmet Yaman tarafından 05 Temmuz 2017 - 12:07 'de eklendi ve 725 kez görüntülendi.

Göbeğinden şikayetçi olan beyler bayanlar bu haberi sizler için paylaşıyoruz. Yaz aylarının kavurucu sıcaklarında hem serinleyip hem de kilo vermeye ne dersiniz? Eğer bu haber hoşunuza gittiyse öncelikle yapmanız gereken bir buz ya da buz torbası bulmanız! Göbeğinize koyacağınız buz ya da buz torbası, sıcak yaz aylarında göbek yağlarınızın erimesini sağlayacak.Fazla yağlarını kafasına takanlar için hem ucuz hem de pratik bir yağ eritme tekniğini sizlerle paylaşıyoruz. Kafanıza taktığınız o göbek ya da fazla yağları eritmek istiyorsanız, bu bahsettiğimiz yöntemi uygulayabilirsiniz.

Fazla kilolardan ve yağlardan kurtulabilmek için binlerce insan diyet veya sağlıksız beslenerek kendi sağlığını da hiçe sayıyor. Sizler sağlıklı beslenmeyi elden bırakmayın ve egzersizler yapın. Bu haberimizde ki buz terapisini de uyguladıktan sonra yağlarınızı daha hızlı yakacağınızdan emin olabilirsiniz.

Peki Nasıl Yapılır Bu Buz Terapisi?
Uzmanlar tarafından etkisi kanıtlanmış olan bu terapi, vücudunuzda ki kahverengi yağların yakılmasını sağlıyor. Kahverengi yağlar diye isimlendirilen adipoz dokusu, insan vücudunda beyaz yağlara istinaden daha az bulunmakta ve vücut soğuk haldeyken enerji yakarak kalori harcamakta. Daha çok bel ve karın bölgelerinde bulunan bu yağ çeşidini soğutarak yakabilirsiniz. Bu yöntemi kendinizde uygulamak için;
İlk önce buzları ince bez ya da tülbente güzelce sarın. Sonra da uygulamak istediğiniz bölgeye yarım saat boyunda 5’er dakika aralıklar ile uygulamaya başlayın. Bu terapiyi günde bir kez uygulamak şartı ile 12 gün boyunca yapabilirsiniz.Not: Herhangi bir cilt hastalığınız bulunuyorsa, bu terapiyi uygulamadan önce doktorunuza başvurun.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home2/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı