SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Zerafetin Simgesi Danteller

Dantel, her yıl farklı modelleri ile ön plan da olmayı başaran parçalardan bir tanesidir. 20’ler den günümüze kadar birçok farklı dantel modellerini ve dantelin bir parçasının içine girdiği kıyafetlerimizi görmemiz mümkündür. Bu yıl da dantelli parçalar her yer de karşımıza çıkacak.

Zerafetin Simgesi Danteller
Bu haber Toprak Çınar tarafından 28 Ocak 2017 - 8:19 'de eklendi ve 390 kez görüntülendi.

Danteli sadece özel kıyafetlerimizde değil günlük stillerimizde de görmeye başlayacağız. İş toplantılarında, günlük hayatta, gece kıyafetlerinde güzel ve şık dokunuşlar ile dantele bürüneceğiz. Dantel elbiseler her zaman zarafetin ve şıklığın en uç noktası olmuştur. Ayrıca dantel dokunuşları ile de her zaman gözleri üzerimize çekmemiz mümkün olabilir. Bu yüzden dantel, abiyeden çıkıp daha çok günlük kıyafetlerimize de eklendi. Bu yıl dantel elbise modelleri ile hepimiz zarif ve güzel gözükmeyi başarabiliriz. Dantel modellerini artık ister özel günlerde giyin, isterseniz günlük hayatta ya da iş toplantılarında giyin. Doğru bir kombin ile her mevsimde her yerde giyilebilen dantel elbiseler çok kullanışlı olabiliyor.
Dantel sadece kıyafetlerimizde değil ayakkabılarımıza da sihirli dokunuşlarını bırakıyor.Dantelin hâkim olduğu ayakkabılar daha da şık hale geliyor ve her tarz da kullanabileceğimiz tasarımlar ortaya çıkıyor. Tamamen sert dantelden ayakkabıları da görebiliriz sadece küçük dantel dokunuşlarının süslendiği ayakkabıları da görebiliriz. Özellikle renkli danteller ile süslenmiş ayakkabılar ile gözler tamamen ayaklarımıza yönelecek.

Dantel denince akla ilk olarak tabi ki gelinlikler de geliyor. Bin bir çeşit olan gelinliklerde de bu sene yumuşak dokunuşlar ile danteller hâkim olacak. Özellikle dantellerin arasında en gözde olanı Fransız dantelleri, gelinlikleri her zaman farklı bir havaya bürümekte. Fakat bu sene tamamen dantellerden olan gelinlikler yerine parçalı dantellerin hâkim olduğu gelinlikler ön plan da olacak. Yani gelinliğin sadece dekoltesinde, etek uçlarında ya da kolların da görebileceğiz. Bazen de sadece duvaklar da tamamen dantel esintileri yansıyacak. Günlük kıyafetlerimizin tam tersini görebileceğiz bu sene ki gelinliklerde. Günlük kıyafetlerimiz de tamamen dantellere bürünürken gelinliklerimiz de sadece bir parçasında danteller yansıyacak. Fakat bu dantel modelleri tamamen şıklığımızı ön plan da tutacak.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA