SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ
Sedat YILDIZ
(sedat@tvhaberlerim.com)


GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Kadir ŞEREMETOĞLU
(kadir@tvhaberlerim.com)


EDİTÖRLER
Alper HAVUŞ – alper@tvhaberlerim.com
Hilal ÜLKER – hilal@tvhaberlerim.com
Arda Barış YILDIZ– ardabaris@tvhaberlerim.com
Yağmur YILMAZ – yagmur@tvhaberlerim.com
Atakan AKGÜN – atakan@tvhaberlerim.com
Toprak ÇINAR – toprak@tvhaberlerim.com
Ahmet YAMAN – ahmet@tvhaberlerim.com

GECE VARDİYA EDİTÖRÜ / Night Shift Editor
Vedat SOYLU – vedatsoylu@tvhaberlerim.com


REKLAM REZERVASYON
(reklam@tvhaberlerim.com)


BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(haber@tvhaberlerim.com)


TEKNİK EKİP (TECHNICAL TEAM)
Webmaster – Sercan YILDIZ
Mail: sercan@tvhaberlerim.com

Tasarımcı – TheWp
Mail: info@thewp.com.tr

Hukuk Danışmanı (Jurisconsult)
Av. Ufuk KURT

Telif Sorumlusu
Nazlı KIRDAR (telif@tvhaberlerim.com)

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Profesyonel WordPress Haber Teması TheWp v3


BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(haber@tvhaberlerim.com)


ADRES
Kuzeykent mah. Toplu İş merkezi G Blok no:22EA KASTAMONU
Tel: +90 366 21 500 21

ALTYAPI ve TEMA
WordPress
Profesyonel WordPress Haber Teması TheWp v3


GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2017 tvhaberlerim.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları tvhaberlerim.com’a aittir. tvhaberlerim.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar tvhaberlerim.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
sitenizinadresi.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. sitenizinadresi.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.


PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the sitenizinadresi.com. However, sometimes the sitenizinadresi.com uses third parties to process your information. sitenizinadresi.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the sitenizinadresi.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the sitenizinadresi.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the sitenizinadresi.com and its services. When you use sitenizinadresi.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the sitenizinadresi.com cookies section of our full Privacy Policy.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA