SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

10 Milyon Lira Tutarında Büyük Bir İmza

Robert De Niro ile birlikte J.J. Abrahams, Tom Cruise, Goeorge Clooney, Brad Pitt ve de çok ünlü siyasetçi-sporcu yıldızların bulunduğu dünya üzerindeki en büyük menajerlik firmalarından ”CAA” ile Erkan Petekkaya tanıştırılarak yürünecek olan yol haritası detaylıca belirlendi.

10 Milyon Lira Tutarında Büyük Bir İmza
Bu haber Vedat Soylu tarafından 08 Mart 2017 - 18:45 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.

Nisan ayının sonu itibari ile öncelikli bir şekilde dil eğitimi ve de Hollywood kültürünü benimseyebilmesi amacı ile Türk oyuncunun 2 ay boyunca Los Angeles’ta yaşayacak olduğu öğrenildi. Hemen sonrasında ise Türkiye’de yer alan Fox TV kanalında yayınlanacak ve de daha şimdiden Türkiye’ye satılması ile alakalı anlaşmaya varılmış olan dizi çekimleri ilk önce Los Angeles’ta başlayacak hemen sonrasında ise Türkiye’de devam edecek. Petekkaya’nın ise bu anlaşma ile beraber artık Hollywood’un ünlüleri gibi çok önemli maddi ve de manevi imkanlara kavuşacak olduğu, senede 10 Milyon Türk Lirası alacak olduğu da belirtiliyor.Türkiye içerisinde ilk defa bir sanatçıya bu şekilde uluslararası bir anlaşma olanağı ortaya çıkar iken, bu gelişme ile beraber öteki Türk dizi oyuncularına da fazlası ile önemli kapıların açılabilecek olduğu detaylı bir şekilde vurgulanıyor.

Karga Seven Picture’ın Türkiye’de yer alan CEO’su görevindeki Özer Sata ise; ”Ülkemiz içerisinde prodüksiyon konusunda hak edilmekte olan ne var ise onu gerçekleştirmek amacıyla yola çıktık” ifadelerine yer verdi..
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı