SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

2. Defa Baba Oldu

‘‘Recep İvedik 5’’ ismine sahi olan filmi ile birlikte dört hafta içerisinde 6 milyon 205.614 kişi tarafından izlenip çok büyük bir rekor kırmış olan Şahan Gökbakar, 2. kez baba oldu.

2. Defa Baba Oldu
Bu haber Vedat Soylu tarafından 17 Mart 2017 - 9:30 'de eklendi ve 353 kez görüntülendi.

Oyuncunun eşi olan Selin Ortaçlı, dün sabah saatlerine karşı Ulus’ta yer alan Liv Hospital Hastanesi içerisinde Ela adını vermiş oldukları kızlarını dünyaya getirdi. Instagram ismine sahip olan sosyal medya hesabı üzerinden bebeğin ayaklarını paylaşmış olan Şahan Gökbakar yorum kısmına ise; ”Canım kızım dünyamıza hoş geldin. Ömrün çok güzel bir şekilde olsun, sağlık ve de başarı dolu, çok mutlu bir yaşam aksın önünde… Gerçekten çok vicdanlı ve de çok iyi bir insan ol. Sürekli olarak gülümse inşallah. Aslında ne söylesem ve ne dilesem boş, sen yalnızca annen gibi olsan yeter bana… Yaşamımda tanımış olduğum en güzel kalpte annende mevcut çünkü. Sürekli olarak çok fazla sev anneni kızım, hiç bir şekilde üzme. Seni de bana o verdi, çok kıymetlimdir bunu asla unutma… Seni fazlası ile seviyorum kalbimi pembeye boyamayı başaran minik prensesim” şeklindeki ifadelere sahip notunu yazdı. Çiftin ayrıca, 15 aylık Deniz Efe adını vermiş oldukları bir tane de oğlu var. Şahan Gökbakar ”Recep İvedik” film serisi ile büyük bir başarı yakaladı ve filmin 5 .serisiyle de başarısını devam ettirdi.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı