SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Adeta Bir Nispet Gecesi Gibiydi

Eski eşlerden Gamze Topuz ve de Ümit Kantarcılar, önceki gece yarısında değişik mekanlar içerisinde yeni sevgilileri ile adeta boy gösterdiler.

Adeta Bir Nispet Gecesi Gibiydi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 11 Mart 2017 - 15:04 'de eklendi ve 345 kez görüntülendi.

Gamze Topuz, sevgilisi olan Tümer Metin ile beraber Arnavutköy’de yer alan Zıpkın Balık’ta özel bir akşam yemeği yedi. Ümit Kantarcılar da bir zamandır beraber olduğu Açelya Topaloğlu ile birlikte emirgan Fincan’da Beşiktaş Spor Kulübü’nün UEFA Avrupa Ligi’nin karşılaşmasını izledi.Balıkçı içerisinde cam kenarına oturmuş olan Gamze Topuz ve Tümer Metin çifti ise, görüntülenmekten hiç bir şekilde kurtulamadı. Sürekli olarak patlamakta olan flaşlara hiç bir şekilde aldırış etmemekte olan ikili, çok samimi görüntüleri de sergilemiş oldu. Başını Topuz’un omuzuna yaslamış olan eski futbolcu Metin ise , aşk dolu bakışlar gerçekleştirirken objektiflere yakalandı. İkili bu yemekten sonra ise mekandan el ele bir şekilde ayrıldı.

Aynı saatler içerisinde Emirgan’da yer alan Fincan isimli mekanda görüntülenmiş olan Ümit Kantarcılar ve Açelya Topaloğlu çifti ise, Beşiktaş Spor Kulübü ve de Olimpiakos arasında gerçekleşen UEFA Avrupa Liginin maçını izledi. 1 – 1’lik skor ile eşitlikle bitmiş olan maç sonrasında mekandan beraber ayrılmış olan ikili ise, ilişkileri ile alakalı olarak yöneltilen bütün sorular karşısında sessiz bir durumda kalma konusunda bir tercihte bulundu.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı