SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Adriana Lima’nın Ayrılığı Şoke Etti

Adriana Lima, Amerika’da futbolcu olan sevgilisi Julian Edelman’dan net bir şekilde ayrıldı.

Adriana Lima’nın Ayrılığı Şoke Etti
Bu haber Vedat Soylu tarafından 10 Mart 2017 - 23:37 'de eklendi ve 382 kez görüntülendi.

35 yaşında olan Brezilyalı model ile 30 yaşında bulunan New England Patriots takımında oynamakta bulunan Amerikan futbolcusunun, 8 aylık beraberliklerini geçtiğimiz haftalar içerisinde noktalamış oldukları öğrenildi. Çifte yakın durumda olan kaynaklar, Lima ve de Edelman’ın ayrılık nedenlerinin programlarının çatışması bir durumda olduğunu belirtti.İkili ise, ilk defa Temmuz 2016 tarihi içerisinde el ele görüntülenmiş idi. Nantucket Adası içerisinde el ele yürür iken objektiflere takılmış olan çiftin Miami’de ortak arkadaşlarının sayesinde tanışmış oldukları ileri sürülmüş idi. Adriana Lima ise, 2014 senesi içerisinde 5 sene evli kalmış olduğu Sırp basketbolculardan Marko Jaric’ten ise boşandı. Çiftin ise Valentina ve de Sienna isminde 2 tane kızı var.

Ayrılıktan sonrasında ise Adriana Lima’nın modellik ile alakalı kariyerine odaklanmış olduğu belirtildi. Lima, Edelman’dan daha önce ise boks antrenörü görevindeki Joe Thomas ile birlikte idi. Lima, her fırsat içerisinde kameraların karşısında Joe’ya olan aşkını açık bir şekilde göstermekten çekinmiyor, Instagram hesabına ise ”Yaşamımın aşkısın, seninle beraber yaşlanmayı istiyorum” şeklindeki sözleri yazıyordu.
Ünlü çiftten ise yaşanan bu ayrılık ile alakalı olarak herhangi bir açıklama gelmez iken, açıklama yapmaları da sevenleri tarafından bekleniyor.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı