SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Aleyna Tilki’nin Felsefesi Kitap Olacak

Dört yayınevi ismine ait yayınevi şirketi, Aleyna Tilki’nin boş zamanları içerisinde yazmış olduğu kişisel gelişim ve de felsefe notlarını kitap durumuna getirmek amacı ile 17 yaşında bulunan şarkıcıya bir teklif yolladı.

Aleyna Tilki’nin Felsefesi Kitap Olacak
Bu haber Vedat Soylu tarafından 18 Mart 2017 - 22:00 'de eklendi ve 350 kez görüntülendi.

Tek bir şarkı ile ün kazanan ve de Youtube üzerinde 243 milyon tane tık alıp Türkiye üzerinde klibi en fazla izlenen sanatçı unvanının sahibi olmayı başaran Aleyna Tilki, yayınevlerini de peşinden koşturmaya devam ediyor.Habertürk kanalı içerisinde yer alan bir habere göre; 17 yaşındaki popçunun, boş zamanları içerisinde yazdığı kişisel gelişimi ile alakalı yazılar ve de felsefe notları yayınevlerinin iştahlarını kabarttı. Tilki’nin bu notlarını temize çekerek Kitaplaştırmayı isteyen 4 yayınevi, menajerinin aracılığı ile genç şarkıcıya bir teklif yolladı.

Star TV kanalı içerisinde yayınlanmış olan ”Bir Hülya Avşar Sohbeti” programı içerisinde Hülya Avşar’a dünya starı bir yazar olmayı istediğini belirtmiş olan Aleyna Tilki, bu teklifi kabul eder ise, albümden daha önce kitabı çıkmış olan bir popçu olmayı başaracak.Diğer yandan ünlü bir tane yapım şirketinin, gençlik konusuna sahip olan bir sinema filminde oynamak amacı ile Aleyna Tilki’ye oyunculuk teklifi götürmüş olduğu da açık bir şekilde öğrenildi. Aleyna Tilki geçtiğimiz aylar içerisinde yaşı ufak olduğundan dolayı gece clublerinde sahne aldığından dolayı uzun bir süre gündemde kalmıştı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA