SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Aleyna Tilki’nin Yazdıkları Kitap Mi Oluyor?

Cevapsız Çınlama şarkısı ile milyonlar tarafından tanınan genç şarkıcı Aleyna Tilki boş zamanlarda yazdığı kişisel gelişim ve felsefe notları için dört yayınevinden teklif aldı.

Aleyna Tilki’nin Yazdıkları Kitap Mi Oluyor?
Bu haber Alper tarafından 19 Mart 2017 - 22:35 'de eklendi ve 328 kez görüntülendi.

Dört yayınevi, 17 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin okul ve sahne dışında kalan zamanlarında yazdığı kişisel gelişim ve felsefe yazılarını kitap haline getirmek için teklif götürdü.Tek bir şarkıyla ün kazanan ve Youtube’da 243 milyon tıklanma alarak Türkiye’de klibi en çok izlenen genç sanatçı ünvanının sahibi olan Aleyna Tilki yayınevlerinden aldığı teklifleri değerlendirmeye aldı. Kısa zamanda Cevapsız Çınlama şarkısıyla herkes tarafından tanınan genç şarkıcı şu sıralar yayınevlerini peşinden koşturuyor.

28 Mart 2000 doğumlu popçunun boş zamanlarında yazdığı kişisel gelişimiyle ilgili yazılar ve felsefe notları yayınevlerinin önünü açtı. Aleyna Tilki’nin aldığı notları temize çekip kitap haline isteyen dört yayınevi, menajeri ile iletişime geçerek güzel ve genç şarkıcıya teklif götürdü. Eğer Aleyna Tilki bu teklifi kabul ederse albümden önce kitabı çıkan ilk sanatçı olacak.

Aleyna Tilki Oyunculuk Teklifi De Aldı

Aldığımız duyumlara ünlü bir yapım şirketi geçtiğimiz günlerde gençlik konulu bir sinema filmi için Aleyna Tilki’ye teklif yapmış. Aleyna Tilki’nin bu teklifi değerlendirmeye aldığını fakat okul yüzünden vakti olmadığı için henüz bu teklifi yanıtsız bıraktığını öğrendik. 


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı