SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Aleyna’yı Çok Sevdiğini Söyledi

Ünlü şarkıcılardan biri olan Yıldız Tilbe, önceki akşam üstü Arnavutköy Eftalya Balıkçısının çıkışında objektiflere yakalandı.

Aleyna’yı Çok Sevdiğini Söyledi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 14 Mart 2017 - 15:06 'de eklendi ve 240 kez görüntülendi.

Ünlü şarkıcılardan biri olan Yıldız Tilbe, önceki akşam üstü Arnavutköy Eftalya Balıkçısının çıkışında objektiflere yakalandı. Fazlası ile keyifli bir şekilde görünen Yıldız Tilbe, kendisini görüntülemekte olan muhabirlere ise ”Makyaj falan yapmadım, bugün beni lütfen çekmeyin” ifadelerini kullanarak takıldı. Best of albüm yapma ile alakalı hazırlıkları olduğu bilinen Yıldız Tilbe, çalışmalarının hılı bir şekilde devam etmekte olduğunu da belirtti. Geçtiğimiz günler içerisinde Aleyna Tilki’nin de albümde şarkı söyleyecek olduğu haberleri Yıldız Tilbe’nin hayranları tarafından çok büyük bir tepki ile karşılanmış ve; ”Aleyna Tilki daha bir senelik bir şarkıcı, Yıldız Tilbe’nin albümü içerisinde ne işi var?” şeklindeki bir takım yorumlarına da neden olmuş idi. Yıldız Tilbe ise yapılam bu tepkiler ile alakalı olarak şu ifadelere yer verdi; ”Ben aslında Aleyna Tilki’yi çok fazla seviyorum. Onu daha çok yabancı şarkıcılara benzetmekteyim. Albümüm içerisinde şarkı söylemeyi isterse tabiiki de söyleyebilir.” Yıldız Tilbe devamında ise sorulan; ”Aleyna Tilki’yi Türk pop müziği içerisinde tam olarak nerede görmektesiniz?” şeklindeki sorusuna da şu şekilde bir cevap verdi; ”Benim için ilk sıra içerisinde Hadise, 2. sırada da Aleyna Tilki bulunuyor. Tarzları fazlası ile farklı ve de bizim gibi değiller. Allah onlarında yollarını daima açık etsin.”HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA