SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ali Ağaoğlu Gecelere Sevgilisi İle Birlikte Çıktı

Ünlü işadamlarından biri olan Ali Ağaoğlu, elini öpmeye çalışmakta olan bir vale yüzünden çok zor anları yaşadı.

Ali Ağaoğlu Gecelere Sevgilisi İle Birlikte Çıktı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 19 Mart 2017 - 19:00 'de eklendi ve 366 kez görüntülendi.

Ali Ağaoğlu, genç sevgililerinden Duygu Su Gülpınar ile önceki akşam üstü Bebek’te iken görüntülendi. İlk önce Lucca’da zaman geçiren çift, oradan ise Etiler Fenix’e doğru devam etti.Mekana giriş yapmadan hemen önce muhabirlerle ayaküstü bir şekilde sohbet etmiş olan ünlü işadamı, aralık ayı içerisinde Çırağan Sarayı’nda, hemen sonrasında Uludağ’da düğün gerçekleştiren kızı Sena ve de damadı Koray Kırcal ile alakalı olarak ”Başka düğün yapılacak mı?” şeklindeki sorusuna ise; ”2 tane düğün gerçekleştirdik. Damada ie müebbeti de kilitledik” şeklindeki yanıtını verdi.

Gitmiş olduğu mekanlar içerisinde çok büyük bir ilgi ile karşılaşmakta olan Ali Ağaoğlu, bir mekan içerisinde elini öpmeye çalışmakta olan valenin karşısında çok zor anları da yaşadı. Elini öptürmemiş olan işadamı, hızlı bir şekilde bu mekana girdi.Ali Ağaoğlu Çırağan Sarayı’nda yapmış olduğu düğünden bir süre sonra Uludağ’da yer alan kendi otelinde akrabaları için çok özel bir düğün daha yapmıştı. Hatta akrabaları otele sığmadığı için yakınlarda yer alan farklı bir oteli daha kapatarak çok uzun bir süre gündemde yer almıştı. Akrabalarına Uludağ içerisinde gündüz sucuk partisi de yapmıştı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı