SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Aliyev Hakkındaki Yorumu Sebebiyle Kovdular

Fox TV kanalının yönetimi, Azerbaycan Cumhurbaşkanı görevindeki İlham Aliyev ve de eşi olan Mehriban Aliyeva hakkındaki sarf etmiş olduğu sözleri sebebi ile ”Hafta Sonu Çalar Saat” isimli programının sunucularından Murat Güloğlu’nun görevine tamamen son verdi.

Aliyev Hakkındaki Yorumu Sebebiyle Kovdular
Bu haber Vedat Soylu tarafından 11 Mart 2017 - 21:15 'de eklendi ve 307 kez görüntülendi.

Fox TV’de yayınlanan ‘Çalar Saat’ programının sunucusu Murat Güloğlu, canlı yayında Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mehriban Aliyeva ile ilgili hoş olmayan bir yorumda bulunmuştu.Murat Güloğlu, Aliyev’in, kendi eşini başkan yardımcısı şeklinde atamasını eleştirmek ister iken, ”Şimdi bir düşünsenize, başkan ve de yardımcısı aynı yatak içerisinde. Tövbe ya Rabbim!” şeklindeki ifadelerine yer vermiş ve de çok büyük bir tepki çekmiş idi.

Bu sözleri ise kanal yönetimi tarafından hiç bir şekilde affedilmedi. Fox Türkiye Yönetim Kurulu’nun üyesi görevinde bulunan Engin Güner, sosyal medya hesabı üstünden sunucunun Çalar Saat programından gönderilmiş olduğunu resmi bir şekilde duyurdu. Güner ayrıca, programı artık bundan sonraki süreçte İlker Karagöz’ün sunacak olduğunu da açıkladı.

Murat Güloğlu ise bu ayrılığını sosyal medya hesabı üzerinden doğrulayıp; ”Aileniz içerisinde yer almaktan sürekli olarak onur ve de gurur duydum. Engin bilgilerinizden ve de bilge duruşunuzdan yararlanmaya hep devam edeceğim. Sağ olun @zumrl” ifadelerine yer verdi.Hemen sonrasında ise Fox TV Haber Genel Yönetmeni görevindeki Doğan Şentürk’e bir tane teşekkür mesajı paylaşmış olan Murat Güloğlu açıklamasında; ”Her şeyden dolayı çok teşekkür etmekteyin. @FOXhaber ve de @FOXTurkiye Ailesi’nde yer almış olmak her zaman onur verici idi. çok teşekkürler @dogansenturk” şeklinde yazdı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı