SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Anne 21. Bölüm Fragmanı Zeynep Sağlığına Kavuşacak mı?

Star Tv’nin sevilen dizisi Anne’nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklediğiniz Anne 21. Bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Anne 21. Bölüm Fragmanı Zeynep Sağlığına Kavuşacak mı?
Bu haber Alper tarafından 21 Mart 2017 - 23:15 'de eklendi ve 325 kez görüntülendi.

Bu akşam ki etkileyici bölüm sonunda dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Anne dizisinin 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandıktan hemen sonra buradan sizlere aktarıldı. Fragmanı haberin devamından seyredebilirsiniz.Zeynep, Turna’yı kurtarmaya gittiği sırada geçirdiği kaza sonucu ağır yaralanır. Hatta ve hatta hastaneye götürüldüğü esnada kalbi duracak gibi olur. Doktorlar ellerinden geleni yapmaya gayret gösterirken, Zeynep yaşamış olsa bile artık eski sağlığına kavuşamayacaktır.

Diğer yandan Turna’da dondurucu içerisinde yaşam mücadelesi vermektedir. Şule’nin son anda yetişmesiyle dondurucudan kurtulan Turna hiç bir tepki vermezken, acaba Şule onu kurtarmak için geç mi kalmıştı? Aldığı darbe ile yere düşen Cengiz yine kaçmayı başarırken, Zeynep’in hastanede olduğunu duyan herkes yanına koşar. Sinan komiser ise kazanın kendisi yüzüne olduğunu düşünür ve vicdan azabı duyar. Turna ve Zeynep’in birlikte olmak için verdiği bu mücadele artık tükenmek üzeredir. Ama tüm bu olanlara inat hayat ikisine de yeni kapılar açacaktır.

Dram dizisi Anne yeni bölümüyle gelecek hafta 28 Mart’ta Star’da.Anne 21. Bölüm Fragmanı


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı