SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Arabasını Vale’den Hasarlı Bir Şekilde Aldı

Lüks olan arabasını Teşvikiye’de yer alan bir mekanın valesine vermiş olan modacılardan Hakan Akkaya, arabada hasar oluşmuş olduğunu fark etti. Akkaya’nın şikayeti üstüne, savcılık ise bir soruşturmayı başlattı.

Arabasını Vale’den Hasarlı Bir Şekilde Aldı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Şubat 2017 - 16:45 'de eklendi ve 388 kez görüntülendi.

Lüks olan arabasını Teşvikiye’de yer alan bir mekanın valesine vermiş olan modacılardan Hakan Akkaya, arabada hasar oluşmuş olduğunu fark etti. Akkaya’nın şikayeti üstüne, savcılık ise bir soruşturmayı başlattı.26 Kasım tarihi içerisinde Teşvikiye’de yer alan bir restorana gitmiş olan Hakan Akkaya, lüks otomobilini kapıda yer alan valeye verdi. Akkaya ise, valeden arabasının yıkanmasını istedi. Vale ise teslim almış olduğu aracı bir tane oto yıkamacıya götürdü. Bir zaman sonra restorandan çıkmış olan ünlü modacı, arabasında sürtülmeden kaynaklı olan bir hasar oluşmuş bulunduğunu gördü. Hakan Akkaya, arabasına kimin zarar vermiş olduğunu sorduğunda ise 2. şokunu yaşadı. Çünkü araba bir valeye değil, valenin arkadaşına teslim edilmiş idi.

Polis merkezine başvuru yapmış olan Hakan Akkaya, arabasına zarar vermiş bulunan şahısların cezalandırılması konusunda istekte bulundu. Savcılık ise, ünlü modacının şikayeti üstüne olayla alakalı olarak bir soruşturmayı başlattı. Restoranda vale görevinde bulunan Yusuf İ., savcılığa vermiş olduğu ifadesinde, olay gününde arkadaşı olan Abbas E.’nin kendisine yardım etmek amacı ile mekana gelmiş olduğunu söyledi. Arkadaşının da başka bir yerde valelik yapmakta olduğunu belirten Yusuf İ., Abbas E.’nin Akkaya’nın arabasını yıkamacıya götürdüğünü ve de kaza yapmış olduğundan hiç bir şekilde haberi olmadığını açıkladı.Abbas E. de arabayı yıkattığını, daha sonrasında arabaları çok fazla sevdiğinden birkaç tur atmış olduğunu anlattı. Otoparkın sokağına dönmüş olduğunda harç kamyonuyla karşılaşmış olduğunu belirten Abbas E., sokakta sıkılmış olduğunu ve de arabanın duvara sürtünmesiyle hasarın gerçekleştiğini anlattı. Savcılık ise, yürütmüş olduğu soruşturmanın sonunda, Yusuf İ. ve de Abbas E.’nin hakkında ”hizmet ebebiyle görevi kötüye kullanma” suçu ile bir dava açtı. 2 arkadaş, Asliye Ceza Mahkemesi içerisinde hakimin karşısına çıkacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA