SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Aradığı Aşkı Bir Türlü Bulamıyor

Tam 3 sene öncesinde rol arkadaşı olan Kıvanç Baran Arslan ile aşk yaşamaya başlamış olduğu açıklanan Pelin Öztekin, geçtiğimiz sene Temmuz ayı içerisinde nişan atmış ve de yeni bir aşka yelken açmış idi. Fakat bu defa da aramış olduğu mutluluğu bir türlü bulamadı.

Aradığı Aşkı Bir Türlü Bulamıyor
Bu haber Vedat Soylu tarafından 06 Mart 2017 - 18:45 'de eklendi ve 375 kez görüntülendi.

Tam 3 sene öncesinde rol arkadaşı olan Kıvanç Baran Arslan ile aşk yaşamaya başlamış olduğu açıklanan Pelin Öztekin, geçtiğimiz sene Temmuz ayı içerisinde nişan atmış ve de yeni bir aşka yelken açmış idi. Fakat bu defa da aramış olduğu mutluluğu bir türlü bulamadı.Ünlü ve başarılı durumdaki oyuncu, geçtiğimiz ay içerisinde Baha Koçaslan ile bir beraberlik yaşamaya başladı. Fakat Pelin Öztekin, bu başlamış olduğu ilişkisinde de mutluluğu bir türlü bulamadı.

Daha öncesinde de haklarında bir çok defa ayrılık dedikoduları çıkmış olan çift, ilişkilerine bu defa son noktayı koydu ve de sosyal medya üzerinde yer alan hesaplarından da takipten çıkarttı. Pelin Öztekin’in ise yakın çevresine son olarak, ”denedik ancak hiç bir şekilde olmadı” ifadeleri ile konuşmuş olduğu iddia edildi.Pelin Öztekin’in cephesinde son günlerde bu gelişmeler yaşanır iken, yeni bir tane aşk paylaşımı da Pelin Öztekin ile yollarını sadece birkaç ay önce ayırmış olan Kıvanç Baran Arslan’dan gelmiş idi. Kısa bir süre içerisinde vermiş olduğu kilolar ile adeta bambaşka bir görüntüye bürünmeyi başaran Baran Arslan sevdiği kıza sarılmış bir durumdayken çekilmiş bir karesini ise ”Güzellerin içinden bir seni seçtim… Gerisini sende biliyorsun” şeklindeki notu ile herkese açık bir şekilde paylaşmıştı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı