SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Arkadaşının Kızı İle Aşk Yaşamaya Başladı

Son zamanlarda herkes, Akkök Holding ve de Akmerkez’in ortaklarından Ali ile Ömer Dinçkök kardeşlerin genlerinde bir çapkınlık olduğu konusuna inanmaya başladılar!

Arkadaşının Kızı İle Aşk Yaşamaya Başladı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 14 Mart 2017 - 16:30 'de eklendi ve 298 kez görüntülendi.

İsmi pek çok aşk dedikodusuna karışmış olan 69 yaşında bulunan Ömer Dinçkök’ün, oyunculardan Eylül Deniz ile yasak aşk yaşamış olduğunu geçtiğimiz sene de okumuştunuz. Şimdiye kadarki süre içerisinde sayısız güzel ile flört etmiş olan 73 yaşında bulunan abisi Ali Dinçkök’ün ise yeni bir aşka yelken açmış olduğu öğrenildi.

Pek çok ünlü isim ile flört etmiş olan, en ciddi ilişkisini yaşamış bulunduğu Ece Ege ile de evliliğin eşiğinden dönmüş olan Ali Dinçkök, bu defa en yakın arkadaşının kızına gönül vermiş. Evet, hiç bir şekilde yanlış okumadınız… Ali Bey, yaklaşık olarak iki hafta öncesinde hem fazlası ile yakın arkadaşı, hem ise iş ortağı olan Aslan Badi’nin kızlarından Claudia Badi ile net birş ekilde flört etmeye başlamış. Claudia Badi ise, 2014 senesi içerisinde Beşiktaş’ta yer alan evlerinde cinayete kurban gitmiş olan Ören Bayan’ın eski sahiplerinden Jack – Georgia Karako’nun oğullarından İzzet Karako ile 16 sene evli kalmış, 2006 senesi içerisinde olaylı bir biçimde boşanmıştı. İzzet Karako ise, 2011 senesinde ünlü diyetisyenlerden Dilara Koçak’la flört etmiş, Claudia Badi’nin ismi ise kimse ile hiç bir şekilde anılmamıştı. Şimdilerde ise sosyete kulislerinden en fazla bu ilişki konuşulmaya başlandı…HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA