SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Asena Geçmişini Silmeyi İstiyor

Olaylı bir şekilde boşanmış olan Asena Atalay ve de Caner Erkin arasındaki sular bir türlü durulmuyor.

Asena Geçmişini Silmeyi İstiyor
Bu haber Vedat Soylu tarafından 14 Mart 2017 - 17:33 'de eklendi ve 392 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günler içerisinde ünlü futbolcu, avukatı olan Deniz Ketenci aracılığı ile mahkemeye vermiş olduğu dilekçe içinde Atalay’ın hayatının düzensizliğini ve de çocuğuna karşı ilgisiz tavrını gerekçe gösterip oğlunun velayetinin kendisine verilmesi konusunda talepte bulunmuştu..Atalay da boşanmanın sonrasında kendisi hakkında çıkmış olan olumsuz haberleri sildirmek amacı ile kolları sıvamaya başladı. Çareyi Google arama motorunda aramış olan Atalay, çok sıkı bir çalışmayı da başlattı fakat veriler fazla sayıda olduğu için hevesi kursağında kaldı.

Evlilik boyunca skandalları ile birlikte gündemden hiç bir şekilde düşmeyen Asena Atalay’ın yapmış oldukları boşandıktan sonrasında da bitmek bilmiyor. Atalay bu defa da yanında çalışmakta olan yardımcısını eski olan eşi Caner Erkin’e laf taşıdığından dolayı kovduğu belirtildi.

Asena Atalay’ın geçtiğimiz günler içerisinde karın bölgesinde yer alan yağları alıp kalçasına enjekte etmiş olduğu haberli çıkmasının hemen sonrasında 4 gün boyunca istirahat ettiği söylenmiş idi. Bu haberlerin ilk çıkmış olduğu anda yalanlama yapmış olan Atalay, sonrasında da sessizliğe bürünmeyi tercih etmişti.Atalay, yanında çalışmakta olan yardımcısını geçirmiş olduğu operasyonu ve evde yatmış olduğu süreyi eski eşi Caner Erkin’e sızdırmış olduğu gerekçesi ile kovduğu da ortaya çıktı.


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı