SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Asena’dan Yeni Bir Hamle

Sunuculardan Asena Atalay, eski eşi olan Caner Erkin’den yalnızca yüklü miktarda bir para istemek ile kalmadı.

Asena’dan Yeni Bir Hamle
Bu haber Vedat Soylu tarafından 08 Mart 2017 - 17:15 'de eklendi ve 289 kez görüntülendi.

Yeni bir tane daha dava açmış olan Asena; ‘‘Bana çok fazla hakaret etti’’ demiş olduğu Caner’in şimdi ise cezalandırılması konusunda talepte bulundu.Asena Atalay’ın boşanmış olduğu eşi Caner Erkin’e atmış olduğu pençe, kartallara bile taş çıkartacak seviyede! Zira Caner Erkin’in oyunculardan Şükran Ovalı’yla evlenmesinin hemen sonrasında Beşiktaşlı futbolcuya peş peşe dava açmış olan Atalay, tekrardan mahkemeye koştu. Caner Erkin, oğulları olan Çınar’ın velayetini almak amacı ile geçtiğimiz ay avukatının aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne eski eşiyle alakalı olay iddiaların bulunduğu bir dilekçe sunduktan sonra, Atalay adeta tutuştu. Ünlü ve başarılı sunucu, Erkin’in kendini çok iffetsiz bir kadın ve de anne şeklinde yansıttığını iddia edip karşı bir atağa geçti.

Caner Erkin ise, Asena Atalay’ın başlatmış olduğu icra takibi üstüne ”Oğlum olan Çınar, akıl sağlığından tamamen yoksun, kendisinin çıkarlarını ön planda tutmakta olan ve bunun için hiç bir şekilde sınır tanımayan, annelik ile alakalı bilincinden tamamı ile uzak bir anneye sahiptir” ifadelerine yer vermişti. Bunun üstüne ise Atalay da ”Caner beni fazlasıyla iffetsiz bir kadın ve de anne şeklinde göstermeye çalıştı ve onun cezalandırılmasını istemekteyim” diyip önceki gün içerisinde savcılığa başvuruda bulundu. Ünlü futbolcunun hakkında yeni bir tane daha soruşturma başlatıldı.
.HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA