SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Aşk ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı

Aşk ve Gurur filminden televizyon dizisine uyarlanan yeni dizinin yayına çıkma tarihi belli oldu. Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi 4. bölümü ile 26 Mart Pazar akşamı ekranlara geliyor.. Detaylar haberin devamındadır..

Aşk ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı
Bu haber Alper tarafından 19 Mart 2017 - 23:17 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği Taner Akvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin başrollerini Alper Saldıran, Damla Sönmez, Mert Fırat, Ahmet Rıfat Şungar, Tülin Özen, Levent Ülgen, Ayfer Dönmez, ve Laçin Ceylan paylaşıyor. Aşk ve Gurur’un 3. bölüm fragmanı yeni bölüm biter bitmez yayınlandı.Murat annesi ve Şevval arasındaki bağı anlamaya çalışır. Fakat ikili arasındaki gizemi çözmek hiç kolay olmayacaktır. Zeynep Gülnaz’ın başına gelenler sonucunda iyice içine kapanan Murat’ın evlilik teklifini kabul etmek durumunda kalır.Diğer yandan Kenan’la arasındaki bağa karşı bir savaş verir. Yaşanan durum Kenan ve Zeynep’in aralarının gerilmesine sebep olur. Şevval Kenan’ın annesinin evini almaktan dolayı rahatsız olmuştur. Kenan’ı göz önünde tutmak isteyen Şevval zaten hissedarı olduğu şirkette çalışmaya geri döner. Şevval bu sayede Kenan’ın her hamlesini yakından takip edebilecektir.

Aşk ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı 
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı