SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Aşk ve Gurur 6. Bölüm Fragmanı Zeynep’le Murat’ın arası bozulacak mı?

Aşk ve Gurur filminden televizyon dizisine uyarlanan yeni dizinin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi 6. bölümü ile 11 Nisan Salı akşamı Show Tv’de.

Aşk ve Gurur 6. Bölüm Fragmanı Zeynep’le Murat’ın arası bozulacak mı?
Bu haber Alper tarafından 04 Nisan 2017 - 22:45 'de eklendi ve 581 kez görüntülendi.

Limon Film’in yapımcılığını, Taner Akvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin başrollerini Alper Saldıran, Damla Sönmez, Mert Fırat, Ahmet Rıfat Şungar, Tülin Özen, Levent Ülgen, Ayfer Dönmez, ve Laçin Ceylan paylaşıyor. Aşk ve Gurur’un 6. bölüm fragmanı yeni bölüm biter bitmez yayınlandı.Kenan ve Zeynep, iş sözleşmesi için Tarık’ın oteline hareket eder. Zeynep, dağda mahsur kalınca hasta olur üşütür. Zeynep ateşlendiği içinde ona Kenan bakar. Şevval’in davayı kazanması için çözüm yolu bulan Murat, bulduklarını anlattığı esnada Kenan ile Zeynep’in beraber otelde olduğunu öğrenir. Murat, gitgide Kenan’dan rahatsız olur. Zeynep’le Murat’ın ilişkisi de bu rahatsızlıktan zarar görür. Diğer yandan Zeynep’in günlüğü şans eseri Kenan’ın eline geçmiştir. Fakat bu günlük yüzünden Kenan, Zeynep’e aşırı öfke duyacaktır.

Aşk ve Gurur 6. Bölüm Fragmanı 
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı