SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Aşk ve Gurur dizisi Oyuncuları kimler? Fragman Yayınlandı mı?

Merakla beklenen Show Tv’nin yeni dizisi Aşk ve Gurur bu akşam yayın hayatına başlıyor. Aşk ve Gurur’un oyuncuları kim kimdir: merak ediyorsan haberin tamamını inceleyip oyuncuların rollerini öğrenebilirsiniz.

Aşk ve Gurur dizisi Oyuncuları kimler? Fragman Yayınlandı mı?
Bu haber Alper tarafından 05 Mart 2017 - 0:14 'de eklendi ve 575 kez görüntülendi.

Limon Film’in yapımcılığını üstlendiği, Show Tv’nin yeni dizisi ”Aşk ve Gurur” bu akşam (5 Mart) ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizinin başrollerini Damla Sönmez, Mert Fırat ve Alper Saldıran, paylaşıyor. Aşk ve Gurur, Murat ile Kenan’ın düşmanlığının had safhaya yükseldiği sırada Zeynep’in kendini var göstermeye çalıştığı hikayesidir.

Aşk ve Gurur oyuncu kadrosunda başrollerin yanı sıra Ahmet Rıfat Şungar, Tülin Özen, Levent Ülgen, Laçin Ceylan, Begüm Akkaya, Ayfer Dönmez, Lila Gümen, Ayris Alptekin ve Rojhat Özsoy yer alıyor. Limon Film’in yapımcılığını, Taner Akvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Caner Yalçın, Yeşim Aslan ve Memet Güzelbeyoğlu kaleme alıyor.

Aşk Ve Gurur Dizisi FragmanAşk ve Gurur Oyuncuları

Mert Fırat – Kenan Arca

Kenan Arca, mesafeli ilişkileri ile tanınan iş adamıdır. Ekstrem sporu ile ilgilenen Arca, bu alışkanlığını hayattan uzaklaşmak için fırsat bilir. Zeynep’in karşısına çıkmasıyla hayatında yeni bir dönüm noktasının başlangıcı olur.

Damla Sönmez – Zeynep EsenZeynep, cesur ve zeki olduğu kadar bazen kırılgan bazende dişini gösteren biridir. Her defasında sonuçlarına katlanan, ne konuda olursa olsun hiçbir şeyden kaçınmayan asla pes etmeyen bir kadındır. Hayatta karşısına çıkan engelleri aşmak için her yola baş koymaktan yana.

Alper Saldıran Murat Işık

Başarılı avukat olan Murat Işık, düşük gelirli insanları savunmak için büyük paraları elinin tersi ile itmiştir. Murat, Zeynep’in yakın arkadaşı olmasına rağmen üstüne üstelik ona karşı duygu besler. Küçüklüğünden bu yana Zeynep’e aşıktır.Tülin Özen – Türkan Esen

Oldukça neşeli biri. Evliliği istediği gibi olmamış. Fakat hiç bir zaman aşkı sevgiyi ardında bırakmamış. Hiç bir zaman sayıklamasa bile aşka olan inancı tamdır. Hayalinde yeniden aşık olup mutlu bir gelecek kurmak vardır.

Ahmet Rıfat Şungar – Kadir Yılmaz

Aşırı derecede Türkan’a yanık. Türkan’ın yaşı büyük olmasına rağmen umursamamakta. Ancak Türkan ona karşı mesafelidir. Bir gün mutlaka onu elde edeceğinden de emindir. Onunla iyi bir hayat geçirebilmek için herşeyini ortaya koymaya hazırdır. Etrafındaki başka kadınların ilgisini görmezden gelir.Ayfer Dönmez – Ceren Arca

Yurtdışı eğitimi alan Ceren Arca, Kenan’ın kız kardeşidir. Hiç bir günü bir diğer ki ile aynı olmaz. Bazen depresif, bazende neşesi ile herkesi yormaktan beter eder.

Levent Ülgen – Ahmet Esen

Babasından kalan işi devam ettirmek istese de başarılı olamamıştır. Sadece işin erbabı olmadığı için başarı sarf edememiştir. Ama hep şükretmiştir. Ayrıca ailesine düşkündür.Laçin Ceylan – Latife Esen

Zeynep’in annesi, gözü hep yükseklerde. Menfaatleri onun için herşeyden ön planda. Büyük lokma yemesi kendisini her defasında küçük duruma düşürmüştür. Ancak her ne kadar kurnaz olsa bile iyi kalpli biri. Onun için ailesi herşeyden önce gelir.

Begüm Akkaya – Elif Esen

Elif Esen, fizik bölümünde okuyan başarılı bir üniversite öğrencisidir. Okuduğu üniversitenin en zekilerinden biridir.  Hedefinde bilim kadını olmak vardır.Ayris Alptekin – Şükran Esen

Ali ile beraber aynı lisede eğitim alan Şükran, okulda ”Erkek Fatma” olarak anılır. Asi ve hiçbir zaman lafını esirgemeyen bir yapıdadır.

Rojhat Özsoy – Ali Esen

Şükran’la aynı lisede okuyor. Yetişkin biri olduğunu kanıtlamak isterken kendini başka bir dünyada bulur. Delikanlı olmak istemesi başına ummadık dertler açar.

Lila Gürmen – Şevval Arca

Ceren ve Kenan’ın halası olan Şevval Arca aşırı kuralcıdır. Kardeşinin ölümüyle Kenan ve Ceren’in velayetini almıştır. Yurt dışında eğitim almış, evlenmeyi hiç düşünmemiştir. Kardeşinden kalan servetle kontrolü eline almış ve kendisini yeğenlerine adamıştır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA