SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Aşk ve Mavi 19. Bölüm Fragmanı Ali Ne Yapacak? Mavi Hala Aşık mı?

Dizinin bu akşam ki yeni bölümü yayınlandıktan hemen sonra gelecek haftaki bölüm fragmanı izleyiciye aktarıldı. Aşk ve Mavi’nin 19. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Aşk ve Mavi 19. Bölüm Fragmanı Ali Ne Yapacak? Mavi Hala Aşık mı?
Bu haber Alper tarafından 10 Mart 2017 - 22:33 'de eklendi ve 585 kez görüntülendi.

Emrah ve Burcu Kıratlı’nın başrollerini paylaştığı Aşk ve Mavi’nin yeni bölüm tanıtım fragmanı sitemize eklendi. Merakla beklenen Aşk ve Mavi 19. Bölüm fragmanı buradan izleyiciye sunuldu. Büyüleyici fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz.Aşk ve Mavi 19. bölümünde neler olacak?
Ürgüp’e gelen Ömer’in eski sevgilisi Mavi olduğu anlaşılınca, Ali ile Mavi’nin arası açılır. Ömer’in gelişi tüm dengeleri değiştirirken, Sevda ile İlyas bir süreliğine konağa yerleşmiştir. Ancak Hasibe, İlyas ve Sevda’nın evlerine geri dönmesi için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Öte yandan İsmet ve Gülizar’ın Hint temalı gerçekleşen nişanında Pembe ortalığı karıştırır. İlyas’ın Gülizar’ı sevmediğini zorla evlendirildiğini öne süren Pembe acaba nişanı bozabilecek midir? Zorla evlendirilmek zorunda kalan İsmet başındaki beladan kurtulabilecek midir?

Aşk ve Mavi 17 Mart 2017 Cuma akşamı saat 20:00’da yeni bölümüyle Atv ekranlarında.Aşk ve Mavi 19. Bölüm Fragmanı


Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı