SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Aslı Enver İle Murat Boz Ayrıldı Mı?

Kardeşim Benim isimli filminin setinde başlamış olan arkadaşlıkları bir anda aşka dönüşen şarkıcılardan Murat Boz ile güzel oyunculardan Aslı Enver’in ilişkileri bu defa direkten döndü.

Aslı Enver İle Murat Boz Ayrıldı Mı?
Bu haber Vedat Soylu tarafından 28 Şubat 2017 - 12:58 'de eklendi ve 277 kez görüntülendi.

Araları bir zamandır açık olduğu bilinen ikiliden güzel oyuncu, sevgilisine ithafen ”Kal” adlı bir şarkıyı paylaştı, ünlü ve başarılı popçu ise bu şarkıyı retweet’leyip aradaki buzları da eritmiş oldu.Murat Boz ve de Aslı Enver’in ilişkisinin üstünde son zamanlarda kara bulutlar dolaşmaya başladı. Bir seneyi aşkın bir zamandır beraber olan çiftin arası uzun bir zamandır açıktı. İkilinin yakın çevresinde bulunanlar ise, Sevgililer Günü de dahil olmak üzre uzun bir zamandır beraber paylaşım yapmamış olan Murat Boz ile Aslı Enver’in yaşamış oldukları problemi aşmaya çalışmakta bulunduklarını konuşuyordu.

Ünlü çiftin arasındaki buzlar ise, Aslı Enver’in yapmış olduğu paylaşım ile birlikte eridi. Güzel oyuncu, ”Yıldızlararası” isimli filminin ayrılık sahnesinde yer alan ”Stay” ( Kal ) isimli şarkıyı sevgilisine ithafen sosyal medya üzerinden paylaştı.Ünlü popçu ise, sevgilisinin uzatmış olduğu bu zeytin dalını geri çevirmeyerek yapmış olduğu paylaşımı retweet’leyip gönlünü almış oldu. Murat Boz ile Aslı Enver çiftinin ilişkisinin bozulması içerisinde en önemli etkenin ise aileler arasında yer alan fikir uyuşmazlığı olduğu herkes tarafından konuşulmaya devam ediliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA