SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Atilla Taş Hakimin Karşısına Çıktı

İstanbul’daki 25. Ağır Ceza Mahkemesi içerisinde görülmekte olan duruşmaya, aralarında Ünal Tanık ile birlikte Atilla Taş, Ufuk Şanlı ve Gökçe Fırat Çulhaoğlu’nun da yer aldığı tutuklu durumdaki 25 tane sanık ile avukatları geldiler.

Atilla Taş Hakimin Karşısına Çıktı
Bu haber Vedat Soylu tarafından 27 Mart 2017 - 19:00 'de eklendi ve 285 kez görüntülendi.

Tutuksuz durumdaki 2 sanığın da hazır bir şekilde bulunduğu duruşmaya, firari sanıklardan Said Sefa ve de Bülent Ceyhan ise katılım gerçekleştirmedi.Cumhuriyet Halk Partisi’nin Milletvekillerinden Mahmut Tanal ile birlikte Sezgin Tanrıkulu, Selina Doğan ve de Şafak Pavey ile birlikte bazı sanıkların yakınları, izleyici şekilde duruşmaya katıldılar.

Kimlik tespiti yapılmış olan Atilla Taş; ”Mesleğiniz” şeklinde sorulan sorusuna ise, ”Eskiden bir şarkıcıydım. Şimdi ise gazetecilikten dolayı tutukluyum” ifadeleri ile yanıt verdi. Aylık geliri sorulmuş olan Atilla Taş buna da; ”Şu anda cezaevindeyim. Hiç bir şekilde para kazanamıyorum” ifadelerine yer verdi.

Sanık olan Atilla Taş’ın avukatı görevindeki Ali Deniz Ceylan ise müvekkili dahil olmak üzere 6 tane sanık hakkında şu anda görevli Mahkeme Başkanı görevindeki İbrahim Lorasdağı tarafından soruşturma süreci içerisinde kararların verilmiş olduğunu belirterek, bu sebeple hakimin davadan çekilmesini ve aksi durumda reddi hakim isteğinde bulunacağını açıkladı.Bu isteklerin üzerine duruşmaya kısa bir ara vermiş olan mahkeme heyeti, bütün taleplerin red edilmesine karar verdi. Taleplere yönelik olarak verilen kararın hemen sonrasında duruşma, tutuklu sanıklardan Ahmet Memiş’in savunmasının alınması ile devam etmekte.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA