SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ayıp Ettin Nihat Bey

Uzun zamanlar boyunca televizyon programları sunuculuk ve müzikleri ile beraber gündeme gelen Nihat Doğan bu sefer öyle bir hata yaptı ki her ne kadar haklı da olmuş olsa haksız duruma düşmeyi başardı.

Ayıp Ettin Nihat Bey
Bu haber Toprak Çınar tarafından 02 Mart 2017 - 14:50 'de eklendi ve 332 kez görüntülendi.

İzleyicilerin genel olarak konuşma tarzı ve kurduğu cümleleri ile sevdiği Nihat Doğan resmen canlı yayın da uzun yıllar boyunca oyunculuk yapan ve usta bir sanatçı olan Müjdat Gezen İle kurduğu diyalog gündeme damga vurdu.Nihat Doğan isimli sevilen sanatçı uzun yıllar boyunca Türk milletinin gönlünde taht kurmuş bir isim olarak ekranlarda görülüyordu. Son günler de yaşana Müjdat Gezen sanat merkezine yapılan saldırı ile alakalı olarak davet ettiği Müjdat Gezen ile girdiği diyalog sonrasında büyük bir tepki aldı. Nihat Doğan programına konuk olan Müjdat Gezen ile geçtiğimiz günlerde kundaklama vakası ile yanan Müjdat geze sanat merkezi hakkında konuştu. Konuşmaların yaşandığı sırada Nihat Doğan Müjdat gezen tarafından söyle Nihal’ciğim diye çağrılınca olanlar oldu.

Kendisine Nihal diye hitap eden Müjdat Gezen’e karşı Nihat Doğan ise odama gel de Nihat mı yoksa Nihal mi göstereyim ifadelerini kullandı. Kullandığı bu ifadeler sonrasın da takipçiler tarafından tepki almaya başladı. Takipçiler ve seyirciler ayıp ettin Nihat Bey tamam o da ayıp etti ama senin karşında ki 73 yaşında olan bir sanatçı ifadelerini kullandı.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı