SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Ayşe Hatun Önal’ın Şarkısını Çalmış Olduğunu Söyledi

Lübnan asıllı diva Nicole Saba, Ayşe Hatun Önal’ın geçmiş olduğumuz ay klip çekmiş bulunduğu ‘’Olay’’ ismine sahip şarkısının, 2012 senesinde piyasaya sürmüş olduğu ‘’Hafdal Ahlam’’dan birebir şekilde çalıntı olduğunu öne sürdü

Ayşe Hatun Önal’ın Şarkısını Çalmış Olduğunu Söyledi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 21 Mart 2017 - 12:00 'de eklendi ve 283 kez görüntülendi.

Yeni çıkartmış olduğu albümlerinden ‘‘Selam Dengesiz’’ ile müzik listelerinde üst sıralar içerisinde yer alan Ayşe Hatun Önal’ın ”Olay” isimli şarkısının çalıntı bir durumda olduğu iddia edildi. Suudi Arabistan merkezi olan Arab News gazetesinin yapmış olduğu haberine göre Lübnan asıllı şarkıcılardan Nicole Saba; ”Olay” isimli parçasının 2012 senesinde piyasaya çıkarttığı ”Hafdal Ahlam’’ (Hayallerine Devam Et) isimli şarkısından çalıntı bir durumda olduğunu iddia etti. Lübnan asıllı diva, önceki gün içerisinde Twitter üzerinden ”Sizin bitirmiş olduğunuz noktada bazı insanlarda başlar. #Copycat (taklitçi) ve Hırsız… ” şeklindeki bir yorumunu yaptı.

Önal ise; ‘‘Olay’’ isimli parçasının bestecisi için Ahmad Salah Hosny’nin ismini yazmış, fakat düzenlemenin yeni çalışmaya başlamış olduğu DJ Mahmut Orhan’a ait bir durumda olduğunu belirtmiş idi. Müzik dünyasına da 2004 senesi içerisinde giriş yapmış olan Saba, şarkıcılığın yanında oyunculuğu ile de bilinen özel bir isim.

Mısır yapımı olan onlarca sayıdaki filmde de rol almış olan Saba,; ”En İyi Arap Kadın Şarkıcı’’ isimli ödülü için layık görülmüş idi. Şarkıcının ayrıca, Ayşe Hatun Önal ile alakalı olarak hukuki bir yaptırıma gidip gitmeyecek olduğu ise merak edilmekte.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA