SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim
oyun kodu satın al steam cüzdan kodu wow azeroth fifa cdkey wow prepaid lol rp satın al

Baha Programdan Neden Ayrıldı? İzdivaçtan Ayrılan Baha’nın Olay İtirafları

Damat adayı Baha, Zuhal Topal’la izdivaç programından neden ayrıldı? Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programından olaylı biçimde ayrılan Baha çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ayrılık nedenine değinen Baha 50 kişinin kendisine saldırdığını ima etti.

Baha Programdan Neden Ayrıldı? İzdivaçtan Ayrılan Baha’nın Olay İtirafları
Bu haber Alper tarafından 19 Ocak 2017 - 15:10 'de eklendi ve 900 kez görüntülendi.

Naz için gelen damat adayı Ali ile Naz’ın dans etmesine sinirlenerek stüdyoyu terk eden Baha’nın program sonunda olay yarattığı söylenmişti. Baha bu haberden sonra video yayınlayıp programda her şeyin yalan olduğunu, Naz’la birbirlerini sevdiklerini ancak Naz’ı Ali’yle oyuna ortak ettiler diye konuşmuştu. Gururuna yediremeyen Baha oyunun cuma günü sonlanacağını beklerken karşılaştığı sahne ile şok oldu.Damat adayı yaklaşık 50 kişinin saldırısına uğradığını öne sürdü.

Program çıkışı Naz’ın arabasına gidip bindiğini ve ardından Naz’ın geldiğini söyledi. Naz gergin bir şekilde bağıra bağıra konuşurken o esnada güvenliklerin saldırısına uğradığını hatta kim varsa kendisine saldırıda bulunduğunu ima etti.

Baha, Naz’ın reyting etkeni olduğu için kendileri evlilik yolunda giderken, Naz’ın ayrılışını kabul edemeyeceklerinden dolayı kendisini diskalifiye ettiklerini söyledi.Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Yasalar gereği suç olarak kabul edilen yasadışı, hakaret, küfür vb. yorumlardan meydana gelebilecek tüm yasal sorumululuklar yorumu yazan kişiye aittir. Yorum yazarken tüm bu sorumlulukları kabul etmiş sayılırsınız.
İLGİLİ HABERLER
SON DAK襤KA