SON DAKİKA

Güvenilir Tarafsız Son Dakika Haberleri – TvHaberlerim

Bahara İnat Olarak Kar Keyfi

Kış sezonundaki en son parti olan Türk Telekom End of Winter, ünlü olanları geçtiğimiz hafta sonunda Erzurum Palandöken içerisinde bir araya getirdi.

Bahara İnat Olarak Kar Keyfi
Bu haber Vedat Soylu tarafından 22 Mart 2017 - 20:30 'de eklendi ve 326 kez görüntülendi.

Sway Hotels’de yer alan etkinliğe Çağla Şıkel ile birlikte eski eşi olan Emre Altuğ, Kadir Doğulu, Murat Dalkılıç, Müjde Uzman ve de Serenay Aktaş gibi ünlüler de geldiler. Sanat dünyasındaki ünlüleri gündüz Sway Hotels’in pistleri içerisinde kayak keyfini yaptı. ünlülerin eğlence ile alakalı zirvesi Etkinliğe eski eşinin yanında oğullarından Kuzey ve de Uzay’la katılmış olan Şıkel, karın tadını ise kızak yapıp çıkarttı. Emre Altuğ da oğulları ile karın üstünde snowboardda olan hünerlerini açık bir şekilde sergiledi. Eşleri olan Merve Boluğur ve de Neslihan Atagül çekimde olduğu için 2 tane yakın arkadaş Murat Dalkılıç ve deKadir Doğulu da kayak yaparak streslerini attı. Usta durumdaki kayakçılara taş çıkartmış olan yakın dostlar, havaların ısınması ile kendilerini parklara atmış olanlara inat kar keyfini yaptı. Ünlü ve başarılı isimler akşamları ise DJ Cüneyt Kurt ve de DJ David Şaboy’un canlı dj performansları ile çok keyifli anları yaşadı. Etkinliğe çocukları ile katılmış olan eski eşlerden Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, medeniyet çerçevesinde olan ilişkileriyle bir defa daha örnek oldular..
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'tvhaber_tvhaber'@'localhost' (using password: YES) in /home3/tvhaber/public_html/wp-content/themes/theHaberV3/dosyalar/singleNormal.php on line 115
Bağlantı Kurulamadı